-50%
Sleva
ČASOPIS HEROINE 01/2022

ČASOPIS HEROINE 01/2022

Magazín, který způsobuje nezávislost. Minimum bullshitu, nové perspektivy, inteligentní zábava... Od žen pro ženy.

129 Kč 64 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
ČASOPIS HEROINE 06 / 2022 ČASOPIS HEROINE 05/2021 HERO0042022 ČASOPIS HEROINE 04/2022 ČASOPIS HEROINE 03/2022 ČASOPIS HEROINE 06/2021
ČASOPIS HEROINE 01/2022
ČASOPIS HEROINE 01/2023 ČASOPIS HEROINE 05/2022 ČASOPIS HEROINE 02/2022
Náš kód: HERO0012021

Popis zboží

V nové Heroine najdete:

PSANÍ V POHYBU od Miřenka Čechová

Podle části českého baletního světa je „loser“ a napsala „feministickej Mein Kampf“. Na svou knihu Baletky navázala divadelním představením a teď připravuje film. Miřenka pracuje i na mnoha dalších projektech, tančí, píše, režíruje. Přečtěte si její zpověď, v níž se dotýká svých osobních krizí, mateřství i nedostatku času. „Měla jsem intenzivní pocit, že můj život skončil. A to doslova. Že už nikdy nebudu tím, kým jsem byla. Že už odteď budu pouze láskyplně sloužit. K tomuhle jsme uzpůsobené?“

TRAUMA JAKO MOTOR od Barbora Baronová

Nová kniha Dity Pepe nám vyrazila dech! Jmenuje se Hranice lásky, v těchto dnech vychází v nakladatelství wo-men a my z ní nabízíme exkluzivní ukázku. Přečtěte si také intimní rozhovor, který s Ditou Pepe vedla její dlouholetá vydavatelka a spolupracovnice Barbora Baronová. Kde leží hranice lásky? Může tvorba fungovat jako terapie? Dá se přežít nevěra? A co zapomenout nikdy nepůjde?

PUSŤTE SI KYBERPUNK POD KŮŽI od Marie König Dudziaková

Zatímco část společnosti děsí, že ji pomocí vakcíny chce očipovat Bill Gates, žijí mezi námi tací, pro které je propojení vlastního těla s technologiemi snem, radostí nebo i nutností. Vypadá takhle budoucnost lidstva? A je babička s kardiostimulátorem kyborg? Na to se ptá Marie König Dudziaková v článku, ve kterém se tetují QR kódy, zavádějí svítící implantáty a kde se klitoris stimuluje pomocí elektromagnetických vln.

EMOCE VE FLAKONU od Romana Granátová

Niche parfémy stojí na jedinečných nápadech a vzorcích. Mnohdy je míchají slavní parfuméři, kteří celý život pracovali pro velké značky a pak pocítili touhu vytvořit vůni čistě podle sebe. Je docela možné, že po přečtení tohoto článku pocítíte touhu pořídit si ten nejšílenější parfém, jaký jste kdy měli. Možná bude vonět jako asfaltová silnice po dešti. Nebo jako stará rtěnka obtisknutá na hrnečku espressa.

JAK NA SEX PO PORODU od Ilona Kleníková

Na rameni věčně poblinkanou plínku, prsa nalitá k prasknutí a rozbolavělá od kojení, totální vyčerpání. To nejsou podmínky, za kterých by měl člověk obvykle myšlenky nebo dokonce chuť na sex. Sex po porodu a vůbec intimita v době, kdy máme malé děti, jsou zkouškou vztahu. Ukáže se, na jak pevných základech vlastně stojí.

Související zboží

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více