-51%
časopis heroine 2/2021

ČASOPIS HEROINE 02/2021

Magazín, který způsobuje nezávislost. Minimum bullshitu, nové perspektivy, inteligentní zábava... Od žen pro ženy.

99 Kč 49 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost Zboží sklademZobrazit prodejny
Barva
ČASOPIS HEROINE 05/2021
časopis heroine 2/2021
ČASOPIS HEROINE 03/2022 časopis Heroine speciál 2021 prezidentky ČASOPIS HEROINE 06/2021 ČASOPIS HEROINE 01/2022 ČASOPIS HEROINE 02/2022 ČASOPIS HEROINE 04/2021 červen ČASOPIS HEROINE 01/2021
Náš kód: HERO002021

Popis zboží

V nové Heroine najdete:
 

Po holubičích nožkách: rozhovor s filozofkou Annou Hogenovou  Hluboký rozhovor o signálech, které nechceme slyšet. O tom, že nejdůležitější životní momenty přicházejí nenápadně a potichu. O smrti nejbližších, ale i o kolektivní katastrofě, kterou teď jako lidstvo možná prožíváme.

Tahle pandemie není pro starý  Protože stárne i česká populace. Přesto stále není zvykem mít na obálce lifestylového časopisu ženu ve zralém věku nebo mluvit o problémech starších generací, o jejich životech, přáních nebo potřebách. Reportáž Jany Patočkové doprovázejí výmluvné fotografie Jany Plavec.

Single za časů covidu  Michelle Losekoot plánovala napsat o tom, jak se za covidu žije lidem, kteří jsou single. Přišla ale na to, že samota, která se jim do životů vplížila spolu s respirátory a dezinfekcí, je například pro rodiče malých dětí nedostatkovým zbožím.

Knoflíky lásky a křídla rozkoše   O anatomii orgánu, který není žádným malým knoflíčkem nad poševním vchodem, ale ptákem rozpínajícím svá křídla po stranách vulvy. Lucie Jarkovská vysvětluje, na co všechno má vliv (znovu)objevení klitorisu a jak je důležité uvědomit si, že lidské tělo neznamená mužské tělo.

Tajný život seniorů  Lucie Konečná napsala o utajeném životě seniorů knihu a ve svém článku pro Heroine téma s lehkostí a humorem rozvádí. Je obtížné si přiznat, že sexuální potřeby a touhy akceptujeme jen u lidí ve vymezeném věkovém pásmu. A kolik let je vlastně čtenářkám Heroine?

Související zboží

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více