-50%
Sleva
ČASOPIS HEROINE 02/2022

ČASOPIS HEROINE 02/2022

Magazín, který způsobuje nezávislost. Minimum bullshitu, nové perspektivy, inteligentní zábava... Od žen pro ženy.

129 Kč 64 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
ČASOPIS HEROINE 06 / 2022 HERO0042022 ČASOPIS HEROINE 04/2022 ČASOPIS HEROINE 03/2022 ČASOPIS HEROINE 03/2023 ČASOPIS HEROINE 06/2021 ČASOPIS HEROINE 01/2022 ČASOPIS HEROINE 01/2023 ČASOPIS HEROINE 05/2022
ČASOPIS HEROINE 02/2022
Náš kód: HERO0022022

Popis zboží

V nové Heroine najdete:

PRVNÍ MUŽ NA TITULCE HEROINE 

Lukáš Houdek je muž mnoha talentů a zájmů. Aktivista, novinář, vedoucí projektu HateFree Culture, světoběžník i humanitární pracovník. Jako výrazného umělce, který dokáže svými projekty tnout do živého a naštvat spoustu lidí, ho představuje polský spisovatel Mariusz Szczygieł. „Mám takové pravidlo: nikdy nikomu neříkám, že má hrozné názory. Lidi neodsuzuju, nestavím je na pranýř. To totiž nikdy nefunguje,“ říká Lukáš Houdek. Prvním mužem na obálce Heroine nemohl být nikdo jiný!

LIBUŠE JARCOVJÁKOVÁ od Marika Pecháčková

Její černobílé, často neostré, emotivní a obnažené snímky jdou na dřeň. Fotí už od šedesátých let, její tvorba byla ale téměř neznámá až do výstavy v Arles v roce 2019. Tu pak deník The Guardian vyhlásil nejlepší výstavou roku a z Jarcovjákové byla rázem světová senzace. S Marikou Pecháčkovou si v intimním rozhovoru povídala o bolesti nohou, o vztazích s muži i ženami, a hlavně o focení. „Já věděla, že to nikdo neuvidí, tak jsem byla absolutně bez cenzury. Pak se posunulo vnímání toho, co je přípustné pro svět umění. Miluju fotografickou chybu; když se objeví, vítám ji.“

ACH TI MUŽI! od Kolektiv autorů

Nové číslo časopisu Heroine je tentokrát hodně o mužích a od mužů. Říká se, že přišli o své tradiční role a nové teď horko těžko hledají, což s sebou nese spoustu mrzutostí. A tak jsme si chtěli na onu pověstnou „mužskou krizi“ posvítit. Co to vůbec je? Kdo za ni může? A kde je svět ještě v pořádku? Dali jsme mužům možnost mluvit o tom, co je trápí a čeho se děsí.

BOŽÍ VODA od Michal Burda

Taky milujete přírodní nápoje jako kombucha, kvašené tibi limonády nebo domácí zázvorové pivo? Pak prostě nesmíte vynechat ani březovou mízu. Čepovaná přímo ze stromu chutná jako osvěžující, mírně nasládlá pramenitá voda. Když ale vyzrává v lahvích obohacená o trnky, višně, květy růží nebo třeba kopřivy, můžete se těšit na chuťový koncert. A prý má téměř zázračné účinky!

OPILÁ JAREM od Romana Granátová

Všichni potřebujeme na chvíli přijít na jiné myšlenky, vypnout zprávy i hlavu a oddat se zelené jarní energii. Představíme vám parfémy, které voní jako vaše oblíbené kytky a probouzejí zasuté vzpomínky, tvářenky jako ranní červánky i charismatický svět burlesky, kde je každé tělo nádherné. Abyste zase věděli, že žijete.

 

Související zboží

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více