Otevřely jsme nový outlet na adrese Řeznická 12, Praha 1. Otevřeno každý všední den 13:00 - 19:00.

Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ TĚLOVÉ
Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ TĚLOVÉ Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ TĚLOVÉ Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ TĚLOVÉ Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ TĚLOVÉ Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ TĚLOVÉ Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ TĚLOVÉ Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ TĚLOVÉ

Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ TĚLOVÉ

Menstruace bez nepohodlí, bez nehod a bez zápachu! Dokonalá kombinace přírodních a funkčních materiálů zajistí pohodlí až na 12 hodin. Ušito v Česku.

899 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ ČERNÉ
Doplněk MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU VYŠŠÍ HLADKÉ TĚLOVÉ
Náš kód: SAB1/68NUE

Popis zboží

Kalhotky vyššího střihu v tělové barvě. Nohavičky více vykrojené. Funkční vložka je na přední a zadní straně šitá do obloučku. 

Vnitřní část, která je v kontaktu s pokožkou, je ze směsi merino vlny a polypropylenu pro pocit sucha a antibakteriální účinek. Savá vrstva z bambusového froté vysoké gramáže. Nepropustná membrána na spodní straně funkční vložky. 

Kalhotky jsou uzpůsobeny i pro silnou menstruaci. Je možné je nosit i v případě lehké inkontinence.

-  vysoká savost
 

Složení:

Vnitřní vrstvy:
1) 100 % merino vlna
země výroby: Česká republika 
certifikát OEKO-TEX standard 100 II. třída

2) 85 % bambus, 15 % polyester
země výroby: Česká republika 
certifikát OEKO-TEX standard 100 I. třída

3) 100 % polyuretan
země výroby: Česká republika 

Vnější vrstvy:
1) 72 % polyamid, 28 % elastan
země výroby: Itálie
certifikát OEKO-TEX standard 100 II. třída

2) 100 % polyester
země výroby: Itálie
certifikát OEKO-TEX standard 100 II. třída

Péče:

Než začnete kalhotky používat, vyperte je, je to nutné pro aktivaci savosti kalhotek. Doporučujeme v pračce s teplotou 40 °C s odstřeďováním 1000 otáček. Důležité je použití tekutého pracího přípravku, sypký prací prostředek by mohl poškodit membránu. Doporučujeme tekutý ekologický přípravek vhodný na jemné prádlo. Pro ochranu merina perte kalhotky v ochranném sáčku na jemné prádlo. Nepoužívejte aviváž, kalhotky by nebyly savé a mohla by se poškodit membrána.

Po použití vypláchněte kalhotky ve studené vodě, případně si můžete pomoci mýdlem vhodným na vlnu (lanolínové, olivové či marseillské), v žádném případě však nedoporučujeme  kosmetické mýdlo, žlučové či jádrové mýdlo s jelenem. Kalhotky v krokové části jemně mněte (nedrbejte) a neždímejte, spíše vymačkávejte, takto Vám merino zůstane dlouho hebké a nebude žmolkovat. Poté je vyperte v pračce na 40 °C a nechte je uschnout naruby, nesušte však kalhotky přímo na topení. Kalhotky můžete vyprat i později, jen je nechte po ručním vypláchnutí uschnout naruby. Pak je můžete vyprat s ostatním prádlem, kdy se Vám to bude hodit.

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více