Stálice
Kalhotky FANTASIE ILLUSION BRIEF BLACK
Kalhotky FANTASIE ILLUSION BRIEF BLACK Kalhotky FANTASIE ILLUSION BRIEF BLACK Kalhotky FANTASIE ILLUSION BRIEF BLACK Kalhotky FANTASIE ILLUSION BRIEF BLACK Kalhotky FANTASIE ILLUSION BRIEF BLACK

Kalhotky FANTASIE ILLUSION BRIEF BLACK

745 Kč

Jemná elegance kalhotek od Fantasie v černém odstínu doplní Vaši podprsenku. Když si je oblečete, budete je chtít nosit častěji, než jen do kompletu.

Velmi příjemná látka, hravá krajková aplikace a laserem řezané okraje kalhotek. To vše dohromady zajistí, že se budete cítit hýčkaná a v pohodlí.

Stálá kolekce, je možné doobjednat velikosti, které nejsou skladem. Nejste si jistá velikostí? Přijďte si je vyzkoušet na některou z našich prodejen.

Barva
Kalhotky FANTASIE ILLUSION BRIEF NATURAL BEIGE
Kalhotky FANTASIE ILLUSION BRIEF BLACK
Kalhotky FANTASIE ILLUSION BRIEF WILLOW
Náš kód: FL2985BLK

Popis zboží

Často slýcháme od zákaznic, jak jim vadí, že jsou lemy kalhotek vidět pod velmi jemným oblečením. U Illusion se Vám to nestane.

Ve Fantasii myslí i u kalhotek na praktický život žen. Dress code někdy nařizuje velmi jemné materiály a tam prostě nechcete, aby byly kalhotky viděť. Proto Fantasie přišla s nápadem na laserově řezané okraje. Díky tomu jsou okraje beze švů, hladce zakončené. Nemusíte se bát, nic se Vám neroztřepí.

Klasický nižší střih, s důmyslným švem uprostřed zadečku, vytvoří velmi svůdný tvar. V přední části s průsvitnou krajkovou aplikací. I zde Vás potěší kombinace matu a lesku. 

Oblíbenost si kalhotky získaly i díky velice příjemnému materiálu, který zajistí Váš spokojený pocit.

Stálá kolekce, kalhotky je možné doobjednat ve velikostech XS - XXL

Složení: 79% Polyamid, 21% Elastan

Země původu: Velká Británie

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více