Kalhotky FANTASIE ILLUSION HIGH WAIST BRIEF NAVY
Kalhotky FANTASIE ILLUSION HIGH WAIST BRIEF NAVY Kalhotky FANTASIE ILLUSION HIGH WAIST BRIEF NAVY Kalhotky FANTASIE ILLUSION HIGH WAIST BRIEF NAVY Kalhotky FANTASIE ILLUSION HIGH WAIST BRIEF NAVY Kalhotky FANTASIE ILLUSION HIGH WAIST BRIEF NAVY

Kalhotky FANTASIE ILLUSION HIGH WAIST BRIEF NAVY

845 Kč

Fantasie nabízí alternativu kalhotek pro ženy, které mají rády funkční eleganci.

Illusion ve střihu high waist uzpozorní na Váš pas. Působí tak velmi žensky. Navíc Vám bříško mírně stáhnou a vyhladí. Nejsou ale jako kazajka. Nebojte se, budete v nich moct dýchat a běžně fungovat.

Limitovaná edice, po vyprodání zásob není možné doobjednat u výrobce.

Náš kód: FL2988NAY

Popis zboží

Elegantně svůdná žena. Tak se v nich můžete cítit. Potěší Vás velmi příjemný materiál, který bude hýčkat Vaši pokožku.

Tak jako u klasického střihu Vám udělá radost praktické zakončení okrajů. Tyhle kalhotky se nebudou rýsovat ani pod nejupnutější a nejhladší látkou. 

Vyšší střih zdůrazní linie Vašeho pasu, zároveň vyhlazují a stahují bříško. Přední část je rozdělana na středový panel, který je z dvojité látky. Udělá všechnu tu zkrášlovací práci. Na bocích je průsvitná krajka. Stejně jako u podprsenky Vás potěší hravá kombinace matu a lesku. V zadní části jsou kalhotky ve středu přepůleny. Vytváří tak lichotivý tvar zadečku. V námořnické modré skvěle doplní Vaši podprsenku.

Limitovaná edice, po vyprodání zásob není možné objednat u výrobce.

Složení: 79% Polyamid, 21% Elastan

Země původu: Velká Británie