Stálice
Kalhotky FANTASIE LEONA FULL BRIEF NATURAL BEIGE
Kalhotky FANTASIE LEONA FULL BRIEF NATURAL BEIGE Kalhotky FANTASIE LEONA FULL BRIEF NATURAL BEIGE Kalhotky FANTASIE LEONA FULL BRIEF NATURAL BEIGE Kalhotky FANTASIE LEONA FULL BRIEF NATURAL BEIGE Kalhotky FANTASIE LEONA FULL BRIEF NATURAL BEIGE

Kalhotky FANTASIE LEONA FULL BRIEF NATURAL BEIGE

Klasické kalhotky, ze kterých se díky jednotlivým detailům stávají neobyčejné.

Leona Vás potěší elegantní jemností. Hýčkejte se pocitem "hedvábí".

Stálá kolekce, je možné doobjednat velikosti, které nejsou skladem. Nejste si jistá velikostí? Přijďte si je vyzkoušet na některou z našich prodejen.

675 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
Kalhotky FANTASIE LEONA FULL BRIEF RED Kalhotky FANTASIE LEONA FULL BRIEF SLATE
Kalhotky FANTASIE LEONA FULL BRIEF NATURAL BEIGE
Náš kód: FL2683NAE

Popis zboží

Znakem Leony je nádherný květinový vzor na krajce. S tou ve Fantasii nešetřili ani u kalhotek. Se zákaznicemi se nemůžeme shodnout, jestli nám kalhotky učarovaly právě exlusivní krajkou nebo jemností látky.

Po vyzkoušení však převládá nadšení z laserově zakončení lemu na zadečku. Okraje jsou beze švů, hladce zakončené. Látka je ale pevná. Třepení nehrozí.

Klasický střih kalhotek v přední části zdobené mašličkou a průsvitnou krajkou. Zadeček je pěkně schován. Máme zpětnou vazbu, že se nezařezávají a stávají se oblíbenou sočástí šatníku. Výhodou je jednoznačně hladký povrch, který se nerýsuje ani pod jemným oblečením. V odstínu natural beige rozšíří Vaše základní kousky.

Stálá kolekce, kalhotky je možné doobjednat ve velikostech XS - XXL

Složení: 72% Nylon/Polyamide, 19% Elastane, 9% Polyester

Země původu: Velká Británie

 

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více