Stálice
Kalhotky FREYA CAMEO BRAZILIAN SAND
Kalhotky FREYA CAMEO BRAZILIAN SAND Kalhotky FREYA CAMEO BRAZILIAN SAND Kalhotky FREYA CAMEO BRAZILIAN SAND Kalhotky FREYA CAMEO BRAZILIAN SAND Kalhotky FREYA CAMEO BRAZILIAN SAND Kalhotky FREYA CAMEO BRAZILIAN SAND

Kalhotky FREYA CAMEO BRAZILIAN SAND

Cameo by mohlo být synonymem pro svůdnost, Freya tak vytvořila i kalhotky ve střihu Brazilian. Protože proč se držet při zemi? Každá jsme krásná, pokud se to nebojíte ukázat, tyhle kalhotky Vás určitě osloví.

Stálá kolekce, je možné doobjednat velikosti, které nejsou skladem. Nejste si jistá velikostí? Přijďte si je vyzkoušet na některou z našich prodejen.

559 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
Kalhotky FREYA CAMEO BRAZILIAN SAND
Kalhotky FREYA CAMEO BRAZILIAN BLACK
Náš kód: AA3167SAD

Popis zboží

Z těchto kalhotek bývají velmi nadšené drahé polovičky, které občas doprovází některé naše zákaznice. Když je nabízíme k podprsenkám, často se rozsvítí oči i samotným ženám. Je to tím přitažlivým střihem, hravým vzorem? Každá odovídá jinak. Čím budou TY DOKONALÉ pro Vás?

Freya nabízí kalhotky ve střihu Brasilian, který je kompromisem mezi odhalenými tangy a klasickým střihem kalhotek. Jsou nižší a vykrojenější, proto působí velmi sexy. Vyjímečné jsou rafinované detaily. Potěší Vás pruhovaný vzor v přední části se stříbrným detailem, dvě vrstvy látky v zadní části nebo hladkost lemu a švů. V pískové barvě nebudou kalhotky vidět pod světlým a hladkým oblečením

Stálá kolekce, kalhotky je možné doobjednat ve velikostech XS - XL

Složení: 71% Nylon/Polyamid, 29% Elastan

Země původu: Velká Británie

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více