PA7253OGY Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF OPAL GREY
PA7253OGY Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF OPAL GREY PA7253OGY Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF OPAL GREY PA7253OGY Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF OPAL GREY PA7253OGY Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF OPAL GREY

Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF OPAL GREY

Kalhotky nevšedním odstínu Opal Grey ozdobí váš šatník.

Jedinečné zdobení krajkou, typické u řady Clara, je i u kalhotek v klasickém střihu. Proto jsme rády, že perfektně doplňují podprsenky stejné barvy.

Limitovaná edice dostupná do vyprodání zásob u dodavatele.

590 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
Kalhotky PANACHE CLARA NEW COMFORT BRIEF PLUM/SILVER PA7253RNR Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF RUBY NOIR Krajkové kalhotky Panache Clara v pralinkovém odstínu Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF CHAI NUDE Krajkové kahlotky Panache Clara v odstínu černé a olivové PA7253THE Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF THISTLE HAZE PA7253DON  Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF DEEP OCEAN PA7253NAL Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF NAVY PEARL Krajkové kalhotky Panache Clara v odstínu Ivory Kalhotky PANACHE CLARA NEW COMFORT BRIEF CHARCOAL/BLACK Krajkové kalhotky Panache Clara v odstínu soft sage Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF BLACK/FIG Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF SIENNA
PA7253OGY Kalhotky PANACHE CLARA BRIEF OPAL GREY
Náš kód: PA7253OGY

Popis zboží

Pokud si představíte tu nejjemnější sladkost, kterou máte ráda, tak asi takový pocit ve vás je, když si obléknete tyto kalhotky.

Kalhotky v klasickém avšak velmi slušivém střihu, který je ozvláštněný v přední části jemnou krajkou, která ladí k podprsence, v barevném odstínu Opal Grey. Zadní část, z průsvitného materiálu, je uprostřed opatřena švem, tím se zdůrazní pěkný tvar zadečku.

Limitovaná edice, dostupná do vyprodání zásob u dodavatele.

Složení: 70% Polyamid, 14% Polyester, 9% Elastan, 7% Bavlna

Výrobce: Velká Británie

Země původu: Čína

 

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více