MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ TĚLOVÉ
MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ TĚLOVÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ TĚLOVÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ TĚLOVÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ TĚLOVÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ TĚLOVÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ TĚLOVÉ MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ TĚLOVÉ

MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ TĚLOVÉ

Menstruace bez nepohodlí, bez nehod a bez zápachu! Dokonalá kombinace přírodních a funkčních materiálů zajistí pohodlí až na 12 hodin. Ušito v Česku.

899 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ ČERNÉ
MENSTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ HLADKÉ TĚLOVÉ
Náš kód: SAB1/68NUE

Popis zboží

Kalhotky vyššího střihu v tělové barvě. Nohavičky více vykrojené. Funkční vložka je na přední a zadní straně šitá do obloučku. 

Vnitřní část, která je v kontaktu s pokožkou, je ze směsi merino vlny a polypropylenu pro pocit sucha a antibakteriální účinek. Savá vrstva z bambusového froté vysoké gramáže. Nepropustná membrána na spodní straně funkční vložky. 

Kalhotky jsou uzpůsobeny i pro silnou menstruaci. Je možné je nosit i v případě lehké inkontinence.

-  vysoká savost
 

Složení:

Vnitřní vrstvy:
1) 100 % merino vlna
země výroby: Česká republika 
certifikát OEKO-TEX standard 100 II. třída

2) 85 % bambusová viskóza, 15 % polyester
země výroby: Česká republika 
certifikát OEKO-TEX standard 100 I. třída

3) 100 % polyuretan
země výroby: Česká republika 

Vnější vrstvy:
1) 72 % polyamid, 28 % elastan
země výroby: Itálie
certifikát OEKO-TEX standard 100 II. třída

2) 100 % polyester
země výroby: Itálie
certifikát OEKO-TEX standard 100 II. třída

Péče:

Než začnete kalhotky používat, vyperte je, je to nutné pro aktivaci savosti kalhotek. Doporučujeme v pračce s teplotou 40 °C s odstřeďováním 1000 otáček. Nutné je použít pouze prací gel určený na vlnu. Pokud budete používat jiný prací prostředek, může dojít k poškození vláken. Pro ochranu merina perte kalhotky v ochranném sáčku na jemné prádlo. Nepoužívejte aviváž.

Po použití vypláchněte kalhotky ve studené vodě, případně si můžete pomoci pracím gelem určeným na vlnu. V žádném případě však nedoporučujeme jiné prací či kosmetické přípravky. Mohlo by dojít k poškození vláken. Kalhotky v krokové části jemně mněte (nedrbejte) a neždímejte, spíše vymačkávejte, takto vám merino zůstane dlouho hebké a nebude žmolkovat. Poté je vyperte v pračce na 40 °C a nechte je uschnout naruby, nesušte však kalhotky přímo na topení. Kalhotky můžete vyprat i později, jen je nechte po ručním vypláchnutí uschnout naruby. 

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více