Naše prezentace

Caresse BraExpert je specializovaný obchod s dámským prádlem, který vznikl z jednoduché potřeby, potřeby konečně si obléci podprsenku, která plní účel, ke kterému bylo spodní prádlo stvořeno. Prádlo, které nejen dobře vypadá, ale je pohodlné pro celodenní nošení, poskytuje ňadrům dostatečnou oporu a každá žena se v něm cítí půvabně.

Přesně toto přání měly v roce 2012 Klára Hrušková, která tehdy spolu s Lucií Bozděchovou Caresse BraExpert založila. Klára patří mezi nejuznávanější braexpertky v ČR, tedy odbornice na spodní prádlo. Spolu se svým týmem úžasných dam si vybudovala příznivkyně napříč celou společností, jejího poradenství využilo už téměř 5000 spokojených žen. Pravidelně pořádá přednášky, akce, přehlídky spodního prádla, dámské jízdy, zejména oblíbené jsou také tzv. "prádlové večírky". Caresse BraExpert patří mezi první obchody v České republice, které se začaly zabývat odborným brafittingem a vyvracet nepravdivé mýty o nepohodlnosti spodního prádla. Bere v potaz jakékoli ženské tvary, které nezapadají do klasické konfekční představy a zakládá si na tom, že pro každou ženu existuje ta perfektní podprsenka.

Caresse BraExpert se také úspěšně snaží o osvětu v otázkách konfekčního prodeje, ženského sebevědomí, slowfashion či bojuje proti tabuizování některých aspektů mateřství. Svou firemní filosofii zakládá na ohleduplnosti, přátelském a rovném přístupu a samozřejmě vysoké profesionalitě a perfektní znalostech celého týmu.

V čem spočívá naše kouzlo a know-how?

Naším přáním i posláním je naučit ženy, jak správně zvolit i nosit podprsenky. Každé dámě se plně věnujeme, vše pečlivě vysvětlujeme a předvádíme. Magie přichází ve chvíli, kdy klientka, mnohdy po dlouhých letech. zjistí, jaká je její skutečná velikost spodního prádla a že na každá ňadra existuje ta správná podprsenka.

Provádíme tzv. "proměny", kdy s klientkami srovnáváme jejich pocity i radost z estetiky po výměně původního nesedící prádla za naše perfektní.

Jsme hrdé, že jsme si s množstvím klientek za léta spolupráce vybudovaly naším přístupem milé a přátelské vztahy. Nejsme jen anonymním obchodem, ale také komunitou, která si navzájem radí a prospívá.

Náš sortiment

Značky spodního prádla pečlivě vybíráme od evropských i světových výrobců spodního prádla. Najdete u nás ikonické značky, jako je Curvy Kate, Panache, Freya, Simone Pérèle, Wonderbra, Comexim, Marie Jo, Prima Donna, Sculptresse a nespočet dalších.

Jako první jsme na český trh uvedly "bandeletky", ochranné pásky, které zabraňují nepříjemnému odírání vnitřní strany stehen, spolu s tělovými balzámy Body Glide a šortkami na ochranu stehen

Poskytujeme široký sortiment doplňkového zboží, aby od nás mohl každý zákazník odejít spokojen, plně vybaven novými padnoucími kousky i informován o možnostech a variabilitě spodního prádla.

Chcete nás ve své firmě?

Nabízíme možnost osobní návštěvy přímo v prostorách vaší firmy. Potřebujeme pouze uzavřenou místnost, ve které rozložíme ekvivalent celého obchodu a celý den vám budeme k dispozici s výběrem prádla a poradenstvím. Ušetříte si cestu k nám či od nás a za půl hodiny objevíte s naší pomocí dokonalé prádlo právě pro sebe. Přivezeme vše: podprsenky, kalhotky, bandeletky, vlastní zrcadla i paravany pro převléknutí. Vždy s dobrou náladu a vždy odhodlané najít přesně ten dokonalý kus.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím na e-mailu klara@caresse.cz.