Ochrana stehen ELITE BARDOTTKY PUDROVÉ

Ochrana stehen ELITE BARDOTTKY PUDROVÉ

249 Kč

Barva
Náš kód: ET2001S1802BLH

Popis zboží

Jemné pudrově růžové s plochou krajkou s něžnými vzory, to jsou bardottky Vitality. Bezpečně ochrání vaše nohy před odíráním, díky silikonovým páskům drží skvěle na místě a vy tak můžete protančit letní noc. Když navíc krajka vykoukne zpod sukně, vysloužíte si spíš obdiv než pohoršení! 

Abyste si byla jistá, že vám bardottky budou dobře sloužit, dbejte na výběr správné velikosti.

A = 52-57 cm

B = 56-62 cm

C = 61-68 cm

D = 67-73 cm

E = 72-79 cm

F = 78 – 84 cm

NÁVOD

Bandeletky umístěte na stehna tak, aby překrývaly kritická místa. My Češky máme oděrová místa většinou v úplně horní části stehen a bandeletky je nutné na nohách trochu porovnat, aby se nerolovaly. Vzadu musí horní okraj končit pod zadečkem, proto budou pásky na nohách sedět trochu šikmo.

Při nošení se na silikonové proužky bude lepit prach, pot, částečky kůže a přestanou lepit. Tehdy je načase bandeletky vzít a vyprat je ve studené až vlažné vodě s jemným pracím prostředkem. Jednou za čas můžete silikonové proužky přetřít jarovou vodou, aby se úplně odmastily.

Pokud se při počátečním nošení stane to, že se silikonové proužky roztrhnou nebo odlepí, případně se rozpáře boční šev, obraťte se na nás. Jsou to reklamovatelné závady.

Výrobce: Bandelettes, Freolla LLC, New York, USA


Výrobce: Elite a.s, Varnsdorf, ČR

Země výroby: Česká Republika

 

Složení:

90% Polyamid, 10% Elastan

 

Související zboží