Stálice
kalhotky
do setu
Podprsenka FANTASIE LEONA UW BALCONY BRA NATURAL BEIGE
Podprsenka FANTASIE LEONA UW BALCONY BRA NATURAL BEIGE Podprsenka FANTASIE LEONA UW BALCONY BRA NATURAL BEIGE Podprsenka FANTASIE LEONA UW BALCONY BRA NATURAL BEIGE Podprsenka FANTASIE LEONA UW BALCONY BRA NATURAL BEIGE

Podprsenka FANTASIE LEONA UW BALCONY BRA NATURAL BEIGE

1 595 Kč

Zahalená v květinové krajce. Leona dá prostor Vaší romantické stránce. A díky Fantasii se můžete cítit jako květinová víla.

Nevyztužená kosticová podprsenka s měkčími kosticemi, která krásně obepne Vaše ňadra. A protože se při romantice nechcete cítit sevřená, potěší Vás příjemný obvod a komfortní ramínka.

Stálá kolekce, je možné doobjednat velikosti, které nejsou skladem. Pokud si nejste jistá střihem, zavolejte nám, nebo přijďte podprsenku vyzkoušet na některou z našich poboček.

Barva
Podprsenka FANTASIE LEONA UW BALCONY BLUSH Podprsenka FANTASIE LEONA UW BALCONY BRA RED
Podprsenka FANTASIE LEONA UW BALCONY BRA NATURAL BEIGE
Náš kód: FL2682NAE

Popis zboží

Tento model Leony v sobě propojuje několik výhod, které Fantasie u svých modelů nabízí. 

Vaše jemná pokožka jistě ocení přívětivý obvod s měkčími kosticemi. Komfortní ramínka a vyšší "křídla obvodu" tuhle romantickou krásku povyšují na podprsenku, která Vás rozhodně nezklame. A proto jí zákaznicím rády objednáváme.

Leona je kosticová nevyztužená podprsenka. Kostice jsou otevřenější, s vyšším středem. Aby prsa držela pěkně vpředu, je spodní část košíčku opatřena dvojitou látkou a pevnými švy. Výsledkem je přirozený tvar prsou. Rozšíření "křídel" na obvodu Vás obepne a hlavně schová polštářky. Ano ty, které tam máme každá.

Milujeme její detaily. Krajka která vystupuje i přes lem kostic, zdobí košíčky a zasahuje až na ramínka, na kterých pokračuje vyšitou aplikací. Střed podprsenky zdobí mašlička. Horní část košíčků je hravě průsvitná. Krajka může být vidět pod hladkým oblečením. V odstínu natural beige osvěží Vaše základní kousky.

Pozor košíčky jsou mělčí a krajka není strečová, proto doporučujeme vyzkoušet o písmenko větší košíček, než máte běžně. Rádi Vám s výběrem osobně poradíme.

 • Nevyztužená podprsenka
 • Zdobená krajkou po celém košíčku
 • Vrchní část košíčku není strečová
 • Košíček je mělčí a pevnější, doporučujeme vyzkoušet větší velikost
 • Vyšší střed, který prsa od sebe oddělí,
 • S otevřenějšími kosticemi 
 • Vytváří přirozený tvar prsou
 • Příjemná látka ramínek pro větší komfort
 • Jemná aplikace na ramínkách
 • Vyšší "obvodový pás" který schová případné "bochánky"
 • Podprsenka vhodná pod světlé oblečení

Stálá kolekce, je možné doobjednat ve velikostech od 30D do 40FF

Složení: 51% Nylon/Polyamide, 10% Elastane, 39% Polyester

Země původu: Velká Británie

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více