kalhotky
do setu
Podprsenka FREYA EXPRESSION UW PLUNGE BRA CALIFORNIA GOLD
Podprsenka FREYA EXPRESSION UW PLUNGE BRA CALIFORNIA GOLD Podprsenka FREYA EXPRESSION UW PLUNGE BRA CALIFORNIA GOLD Podprsenka FREYA EXPRESSION UW PLUNGE BRA CALIFORNIA GOLD Podprsenka FREYA EXPRESSION UW PLUNGE BRA CALIFORNIA GOLD

Podprsenka FREYA EXPRESSION UW PLUNGE BRA CALIFORNIA GOLD

1 295 Kč

Expression v odstínu Kalifornské zlaté Vás rozzáří a to nejenom barvou. S rafinovanou krajkou se stane oblíbeným kouskem Vašeho šatníku.

Lichotivě svůdný tvar vytvářející přirozený tvar prsou. S nižším středem se stává vhodnou dekoltovkou.

Limitovaná edice. Po vyprodání zásob u výrobce není možné doobjednat.

Barva
Podprsenka FREYA EXPRESSION UW PLUNGE BRA CALIFORNIA GOLD
Náš kód: AA5491CGD

Popis zboží

V této pozitivní limitované barvě nám Expression učarovala. Letně podzimní zlatá je nevšedním odstínem pro spodní prádlo. A proto nás těší, že jí můžeme mít. 

Podprsenka si ženská srdce získává díky svůdné krajce, která zdobí spodní část košíčku. Po vyzkoušení už je jasné, že "ta musí být má". "Ta vytváří pěkný tvar prsou a můž jí nosit do výstřihů. A rozhodně to není "tuctovka"."

Přibližně takové reakce vyvolává Expression ve střihu Plunge. Nevyztužená podprsenka s nižším středem a otevřenější kosticí drží prsa vpředu. Košíčky jsou plnější, z dvojité látky, aby prsa pěkně držela blízko u sebe. Spodní část je z vyšívané krajky, horní část ze síťované látky. Ve Freye mysleli na to, že je horní část pevná. Proto jí olemovali strečovým proužkem, který lépe přilne k Vašemu ňadru. Střed podprsenky je zdoben barevně sladěnými detaily. Ramínka jsou pružná z jemného materiálu. 

Pozor ačkoliv je krajka jemná, může být vidět pod hladkým oblečením. Pokud by Vám horní lem košíčku "přeřízl" ňadro, doporučujeme vyzkoušet větší košíček.

  • Nevyztužená podprsenka
  • S pevnějšími kosticemi pro lepší podporu
  • Košíčky zdobené krajkovou aplikací
  • Vytváří přirozený tvar prsou
  • Nižší střed s otevřenějšími kosticemi, vytváří velmi svůdný dekolt
  • Příjemná ramínka s aplikací
  • Krajka může být vidět pod hladkým oblečením
  • Limitovaná edice

Složení: 66% Nylon/Polyamid, 22% Elastan, 12% Polyester

Země původu: Velká Británie

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více