Podprsenka PANACHE CARI SPACER BRA WHITE
Podprsenka PANACHE CARI SPACER BRA WHITE Podprsenka PANACHE CARI SPACER BRA WHITE Podprsenka PANACHE CARI SPACER BRA WHITE Podprsenka PANACHE CARI SPACER BRA WHITE Podprsenka PANACHE CARI SPACER BRA WHITE

Podprsenka PANACHE CARI SPACER BRA WHITE

Cari je naše brněnská hvězda, která si postupně hledá cestu k ženským srdcím v Praze.

Fantasticky prodyšná podprsenka Panache Cari nemůže chybět ve Vašem šatníku. Pokud Vám nevyhovují nevyztužené košíčky a ve vyztužených se potíte, je pro Vás tato podprsenka správná volba.

Stálá kolekce, je možné doobjednat velikosti, které nejsou skladem. Pokud si nejste jistá střihem, zavolejte nám, nebo přijďte podprsenku vyzkoušet na některou z našich poboček.

1 495 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
Podprsenka PANACHE CARI SPACER HEATHER Podprsenka PANACHE CARI SPACER BLACK Podprsenka PANACHE CARI SPACER CHAMPAGNE
Podprsenka PANACHE CARI SPACER BRA WHITE
Podprsenka PANACHE CARI SPACER BRA BLOSSOM Podprsenka PANACHE CARI SPACER ORCHID Podprsenka PANACHE CARI SPACER CARAMEL Podprsenka PANACHE CARI SPACER DEEP PURPLE
Náš kód: PA7961WHE

Popis zboží

Proč právě Cari? Tato podprsenka je ztělesněním absolutního pohodlí v nenápadném ale přitom šik provedení.

Díky prémiovému materiálu Spacer Vaše pokožka dýchá, podprsenka se víc přizpůsobí Vašemu tělu. Bílá barva je velmi slušivá, je však kontrastní s Vaší pokožkou a může tak být výraznější oproti tělovému odstínu. Díky hladkému košíčku jí můžete nosit i pod hladké oblečení. Sofistikovanost jí dodává speciální krajka, která obepíná hladké košíčky. Podprsenka s vyšším středem a uzavřenější kosticí. Pokud jsou Vaše prsa větší a nerada na ně upozorňujete, tato podprsenka Vám udělá dobrou službu. Prsa jsou v ní nenápadná a plošší. Její ramínka se dají na zádech díky háčkům sepnout k sobě.

Pokud bílou barvu zvažujete jako "neviditelnou" pod světlé oblečení, je důležité zvážit gramáž oblečení pod které jí budete nosit. U slabších látek bílá prosvítá a oproti barvě kůže může působit výrazněji. Doproučujeme tedy vyzkoušet na některé z našich prodejen i s halenkou nebo šaty pod které jí chcete nosit.

  • Bezešvý košíček
  • Hladký povrch podprsenky
  • Háček na zádech na sepnutí ramínek
  • Rafinovaná krajka
  • Vypodložená ramínka
  • Pevnější kostice udrží prsa tam kde mají být
  • Vyšší střed s uzavřenějšími kosticemi
  • Nenápadná podprsenka pod hladké oblečení

Stálá kolekce je možné doobjednat ve velikostech od 28DD do 38G

Složení: 72% Polyester,  18% Polyamid, 10% Elastan

Země původu: Velká Británie

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více