Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED RACER BRA TIE DYE GEO
Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED RACER BRA TIE DYE GEO Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED RACER BRA TIE DYE GEO Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED RACER BRA TIE DYE GEO Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED RACER BRA TIE DYE GEO Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED RACER BRA TIE DYE GEO

Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED RACER BRA TIE DYE GEO

Sportovní podprsenka v novém střihu s důmyslným řešením zapínání ramínek pomocí magnetického klipu.

Podprsenka poskytuje potřebnou podporu, ňadra drží na místě, nedře a netlačí. Zároveň je velice příjemná díky vypodloženým širším ramínkům a prodyšnému materiálu.

Limitovaná edice dostupná do vyprodání zásob.

1 499 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED BRA ELECTRIC PRINT Sportovní podprsenka Panache Neon lights Vyztužená sportovní podprsenka od Panache s kosticemi v odstínu Pastel Retro Vyztužená sportovní podprsenka s kosticemi od Panache Klasická sportovní podprsenka od Panache v provedení Graffity Print Sportovní podprsenka od Panache vyztužená kosticová laté s černou Klasická sportovní podprsenka od Panache v provedení Abstrackt Ice podprsenka sportovní panache 5021 červená fiery red Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED BRA ABSTRACT INK Vyztužená sportovní podprsenka od Panache s kosticemi v odstínu Latte podprsenka sportovní panache 5021 digital stripe Sportovní podprsenka od Panache vyztužená kosticová limetková s černou Vyztužená kosticová sportovní podprsenka od Panache v šedém odstínu Klasická sportovní podprsenka od Panache v jedinečném provedení Lunar Print PS5021aLZT Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED BRA LIME ZEST Sportovní podprsenka od Panache vyztužená kosticová korálová s černou krajkou Sportovní podprsenka PANACHE SPORTS BRA TEAL/LIME Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED BRA BLACK/AQUA Klasická sportovka od Panache v černém odstínu Sportovní kosticová podprsenka Panache v odstínu gray mango Klasická sportovka od Panache v šedém odstínu Vyztužená kosticová sportovní podprsenka Kaleidoscope PS5021 Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED BRA LIME MULTI PS5021 Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED BRA ODYSSEY PRINT Vyztužená sportovní podprsenka s kosticemi v růžovém odstínu
Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED RACER BRA TIE DYE GEO
Podprsenka PANACHE SPORTS WIRED BRA STRIPE PRINT
Náš kód: PS5021rTDO

Popis zboží

Pokud máte při sportu vaše poprsí divoké, stanete se na této sportovce závislá. V Panache myslí na ženy různých tvarů a zálib. 

Vyztužená kosticová sportovní podprsenka s ramínky sepnutými na zádech pomocí magnetického klipu. Ten snadno sama zapnete, nepotřebujete pomoc další osoby. Magnetické zapínání pevně drží a pomáhá vyrovnat a uvolnit záda.

Podprsenka má odlišný tvar košíčků než její klasická verze bez magnetu. Prsa pěkně schová a obepne, vytváří přirozený tvar prsou. Košíčky jsou z prodyšného materiálu, perfektně odvádí pot. Střed podprsenky je vysoký, kostice je však nižší. Komfort při sportu umožňují široká vypodložená ramínka. S veselým potiskem Tie Dye Geo pěkně vynikne pod sportovním tričkem. Ramínka jsou delší, ideální tedy pro ženy s vyšším trupem.

Obvod je trošku volnější než u typu PANACHE SPORTS WIRED BRA. 

Tato podprsenka není vhodná pro ženy, které mají kardiostimulátor.

  • Vyztužená podprsenka s kosticemi
  • Zapínání do kříže na zádech pomocí magnetického klipu
  • Košíček z prodyšného materiálu, který odvádí pot
  • Prsa pěkně obepnutá
  • Lichotivý tvar prsou
  • Poskytuje stabilitu a pevnou oporu
  • Široká vypodložená ramínka
  • Ramínka je možno na zádech sepnout 
  • Uzavřenější a pevné kostice, které jsou pro větší komfort uložené v měkkém silikonovém pouzdře

Limitovaná edice, dostupná do vyprodání zásob dodavatele

Složení: 52% Polyamid, 33% Polyester, 15% Elastan

Výrobce: Velká Británie

Země původu: Čína

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více