Podprsenka SIMONE PÉRÈLE DELICE PLUNGE FULLCUP BRA NUDE
Podprsenka SIMONE PÉRÈLE DELICE PLUNGE FULLCUP NUDE Podprsenka SIMONE PÉRÈLE DELICE PLUNGE FULLCUP NUDE

Podprsenka SIMONE PÉRÈLE DELICE PLUNGE FULLCUP NUDE

Výjimečná podprsenka od Simone Pérèle v klascikém tělovém odstínu.

Pružný průhledný tyl je zdoben luxusní vyšívanou belgickou krajkou, díky nižšímu středu je tento model ideální do hlubších výstřihů.

1 990 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
Podprsenka SIMONE PÉRÈLE DELICE PLUNGE FULLCUP BRA NUDE
Podprsenka krajková luxusní francouzská Simone Perélè blush Podprsenka SIMONE PÉRÈLE DELICE PLUNGE FULL CUP BRA PEACH PINK Podprsenka krajková luxusní francouzská Simone Perélè v dostínu oblak Podprsenka SIMONE PÉRÈLE DELICE PLUNGE FULLCUP BRA MOONLIGHT Podprsenka SIMONE PÉRÈLE DELICE HALFCUP FROZEN s kosticemi Podprsenka SIMONE PÉRÈLE DELICE PLUNGE FULL CUP BRA CRANBERRY Podprsenka krajková luxusní francouzská Simone Perélè hnědá Podprsenka SIMONE PÉRÈLE DELICE PLUNGE FULLCUP BLOOD ORANGE Podprsenka krajková luxusní francouzská Simone Perélè modrá
Náš kód: SP12X319709NUE

Popis zboží

Perfektní design, kvalitní materiál a dokonale padnoucí střih, který působí velmi smyslně a žensky. V tělovém odstínu se stane nepostradatelnou součástí vašeho šatníku.

Nevyztužená kosticová podprsenka z řady Delice nádherně obepne vaše ňadra. Díky svému střihu s nízkým středem je ideální do výstřihu ve tvaru V a vytváří svůdně kulatý tvar prsou. Kostice jsou měkčí, takže i během celodenního nošení netlačí. Košíčky jsou z příjemného tylu, který je zdoben unikátní výšivkou. Tento typ podprsenky perfektně sedne zejména dámám s plnějšími ňadry. 

  • Nevyztužená podprsenka
  • Kosticová
  • Košíčky z jemného tylu
  • Zdobená jedinečnou výšivkou
  • Měkčí kostice
  • Příjemná ramínka
  • Nízký střed s uzavřenějšími kosticemi
  • Z kvalitních materiálů v luxusním provedení

Složení: 67% Polyamid, 18% Elastan, 14% Polyester, 1% Metal

Výrobce: Francie

Země původu: Francie

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více