Bezpečnostní opatření u nás v Caresse BraExpert

| Kategorie: | Autor:

Bezpečnostní opatření u nás v Caresse BraExpert


Milé dámy, v době omezených opatření se i my přidáváme s ochranou Vašeho (i našeho) zdraví. Jak minimalizovat riziko? Snadno! Přečtěte si prosím, jak to u nás teď chodí.

Dobrý den,

jsme moc rády, že máte zájem o naše služby. Moc rády bychom se o Vás plnohodnotně staraly, bohužel teď není možné (kvůli nařízení vlády) zkoušet pořádně prádlo u nás v obchodě. Samozřejmě s Vámi prádlo rády projdeme, prodáme Vám ho, vyzkoušet jej můžete doma a pak samozřejmě vrátit. Do toho nabízíme s velkou chutí naší novou službu Online zkoušení a poradenství, kdy Vám na dálku poradíme a pomůžeme.  Prádlo je opět možné zkoušet, takže je vše téměř jako dřív!

Pro větší jistotu jsme se rozhodly, že si nyní můžete rezervovat svůj termín a podle něj nás pak navštívit (a to jak online, tak přímo na našich pobočkách.) Pokud se k nám vydáte bez rezervace, samozřejmě se o Vás budeme rády starat, ale pouze pokud před Vámi nebude někdo, kdo bude mít rezervaci. Proto si tu rezervaci prosím raději udělejte :) 

Moc se na Vás těšíme! A moc Vám děkujeme za podporu a věrnost. Každý nákup, každá návštěva a každá pozitivní zpráva nám moc pomáhá.

 

Caresse - Korunní 32, Praha 2

 

 

BraExpert - Pasáž Egap, Vodičkova 34, Praha 1

 

 

Caresse - Pekařská 18, Brno