8.3. Mezinárodní den, který oslavuje skutečné ženy

| Kategorie: | Autor:
8.3. Mezinárodní den, který oslavuje skutečné ženy

Asi všechny jsme někdy zažily dozvuky takzvaného MDŽ. Některé z nás ho znají jen z televizních filmů nebo z vyprávění maminek a babiček. A některé z nás si pamatují, jak každoročně 8. března dostaly v podniku rudý karafiát, půl dne volno a pozvánku na podnikový večírek. Moje babička mi ale vyprávěla, jak ona i její kolegyně místo večírku šly domů vařit, uklízet a prát pleny, protože na to alespoň jednou měly čas.

Ale takhle už to přeci nechceme. V dnešní svoboné a moderní době chceme oslavovat ženství ve všech jeho směrech. Třeba to, že již skoro 100 let můžeme volit. Můžeme si vzít, koho chceme. Jsme silné a nezávislé, máme stejná práva jako muži. Mílovými kroky se blíží i doba, kdy budeme mít ve všem i stejné možnosti jako muži.

A taky slavíme, že můžeme nosit podprsenku, jakou chceme! Před více než sto lety si paní Caresse Crosby, ano to jméno není náhoda, nechala v USA patentovat první moderní podprsenku. Osvobodila tak moderní ženy od těsných , nepohodlných a deformujícíh korzetů. Chtělo by se Vám takový korzet nosit? Mně tedy ne. Paní Caresse dala ženám možnost žít nový moderní způsob života. A to je rozhodně důvodem k oslavě!

Pojďme spolu tedy oslavit svátek moderního ženství a všechny možnosti, které nám dnešní doba nabízí. A že v Caresse máme možností, jakou si vybrat podprsenku, opravdu mnoho!

Těšíme se na Vás!

Caresse – Vinohrady, Praha 2, Korunní 32
+420 602 660 741

BraExpert – Praha 1, Vodičkova 34, pasáž EGAP
+420 737 279 361

Caresse – Brno, Pekařská 18
+420 602 490 501

Caresse BraExpert – České Budějovice, Kněžská 18
+420 607 579 529