Potulný cirkus

Termíny jarních Cirkusů
Pardubice - 2. - 3. dubna - rezervace ZDE
Karlovy Vary - 10. a 11. dubna - rezervace ZDE
Soběslav - 16. a 17. dubna - rezervace ZDE
Hrotovice - 23. a 24. dubna - rezervace ZDE
Střezetice - 7. května - v případě zájmu napište na cirkus@caresse.cz
Hradec Králové - 8. a 9. května - rezervace ZDE
Kroměříž - 22. a 23. května - rezervace ZDE

Chcete nás i ve svém městě? Více informací najdete ZDE.

Akce je určena spíše pro nové zákaznice, které u nás ještě nenakupovaly a neznají svoji správnou velikost - vezeme primárně základní střihy a sportovní podprsenky.
Bohužel není v našich silách sbalit všechno, co máme na webu.
Pokud chcete vyzkoušet konkrétní kousek, napište na obchod@caresse.cz - co chcete zkusit, v jaké velikosti a kdy máte termín brafittingu - děkujeme.

Co můžete čekat? Zde recenze od jedné naší zákaznice

Dobrý večer.
Jsem ráda, že jsem se mohla zúčastnit vašeho potulného cirkusu. Napíšu tedy pár kladných vět i já . 
Viděla jsem na Facebooku upoutávku na váš potulný cirkus a řekla jsem si, proč to tedy nezkusit.. 

Moje představa byla, že mi konečně někdo poradí správnou velikost a druh podprsenky a já si třeba potom ve slevě něco koupím . 
Tak jsem si doma oblékla tu nejlepší podprsenku kterou mám a vydala jsem se na domluvenou schůzku . 
Hned po svlečeni mi bylo vysvětleno co je na mé podprsence špatně - byl to zbytečně velký obvod. 
Musí uznat, že to Klára má opravdu v oku a hned začala nosit podprsenky mé představy a hlavně správné velikosti .
A já vlastně zjistila, že to není jen tak si obléci podprsenku a jít . Ono se míle dámy ty naše prsa, do té krásné podprsenky musí taky pořádně uložit ! 
Vyzkoušela jsem několik druhu, některé mi vůbec neseděli v některých jsem se necítila zase já. 
Vybrala jsem si jednu černou vyztuženou, ale pořad to ještě nebylo ono . 
Ale když Klára donesla tělovou krajkovou podprsenku, věděli jsme obě dvě, že bez ní už neodejdu. Seděla úplně perfektně a já se v ní taky perfektně cítila .
Nakonec jsem si tedy koupila obě a to mám ještě zálusk na super sportovní podprsenku . 

Přemlouvala jsem i své dvě kamarádky jestli nechtějí jít se mnou ale neměli zájem . No, spíše si myslely, že si budou muset něco koupit. Když jsem jim řekla, jak vše probíhalo obě lituji, že nešly . 
Moc děkuji Kláře, že do takového potulného cirkusu šla. 
Všem mohu jen doporučit - najděte si těch pár minut svého času a opravdu se nebojte! 
Petra 

A jedna recenze od paní Zuzany, majitelky fitness Jako proutek

S Klárou z Caresse BraExpert spolupracujeme již několik let. Pokaždé, když k nám přijede se svým potulným cirkusem, je skvěle připravená. Široký sortiment, a její profesionální a lidský přístup, jsou pro nás zárukou spokojenosti našich klientek.

 

VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

➡️ Lze platit kartou?

Ano, můžete platit kartou i převodem.

➡️ Potřebuju si něco vzít s sebou?

Nemusíte, ale doporučujeme si vzít bačkory, akce jsou ve fitku nebo kavárnách, pokud nerady chodíte bosky.

Na oblečení doporučujeme si vzít tričko a sukni či kalhoty.

➡️ Musím si něco koupit?

Nemusíte, pokud vám nic nebude sedět, nebo se vám nic nelíbí, není nutné si nic kupovat. V nejhorším s námi strávíte nějaký čas a dostanete rady ohledně prádla.

➡️ Kolik brafitting stojí?

Je zdarma.

➡️ Máte s sebou všechno, co je na webu?

To bohužel nemáme, pokud si přejete něco speciálního (např. kojicí prádlo) stačí napsat a my vám to zkusíme přivézt.


Těšíme se na vás!

Pozvěte nás k sobě!

Caresse u vás doma
 

Hledáte originální zábavu pro své kamarádky nebo třeba pořádáte rozlučkovou party? Nabízíme možnost soukromého prádlového večírku přímo v pohodlí vašeho domova. Předem se domluvíme, jaké dámy se u vás sejdou a co by je z našeho sortimentu nejvíce zajímalo. Můžeme si k tomu otevřít bublinky, pustit hudbu, probrat všechny důležité dámské záležitosti a užít si skvělé odpoledne. Platí pouze pro lokalitu Praha!

Caresse ve vašem městě


Chybí ve vašem městě dobrý obchod s kvalitním prádlem?  Přivezeme ho! Potulný cirkus můžeme rozložit v místní kavárně, kulturním centru  nebo třeba tělocvičně. Velmi rády spolupracujeme zejména s mateřskými centry! Přivezeme vše: podprsenky, kalhotky, bandeletky, vlastní zrcadla i paravany pro převléknutí, můžeme uspořádat i přednášku pro místní dámy nebo Cirkus spojit s jakoukoliv vaší akcí, například s cvičícím víkendem. Za zprostředkování akce pro vás máme i odměnu!

Caresse u vás v práci


Chcete udělat něco hezké pro své kolegyně nebo zaměstnankyně? Pozvěte nás k sobě do práce nebo předejte náš kontakt své HR. Potřebujeme pouze uzavřenou místnost, ve které rozložíme ekvivalent celého obchodu, a celý den vám budeme k dispozici s výběrem prádla a poradenstvím. Ušetříte si cestu k nám a zpět, za půl hodiny objevíte s naší pomocí dokonalé prádlo právě pro sebe. Přivezeme vše: podprsenky, kalhotky, bandeletky, vlastní zrcadla i paravany pro převléknutí. Vždy s dobrou náladu a vždy odhodlané najít přesně ten dokonalý kus. Za zprostředkování akce pro vás máme i odměnu!

Pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím na e-mailu klara@caresse.cz.

 

Co umíme dovézt:
Základní kolekce, abychom vás správně nafittovaly
Prádlo na požádání - třeba kojicí podprsenky a jiné specifické kousky
Ochranu stehen, bez které od jara do podzimu už neuděláme ani krok
Prádlové doplňky a kalhotky
Spoustu rad a tipů (nejen) o prádle

 

V čem spočívá naše kouzlo a know-how?

Jsme skupina žen, které milují spodní prádlo a umí do něj obléknout každou ženu. Caresse BraExpert vlastně vznikl z jednoduché potřeby; konečně si obléci podprsenku, která plní účel, ke kterému bylo spodní prádlo stvořeno! Prádlo, které nejen dobře vypadá, ale je pohodlné pro celodenní nošení, poskytuje ňadrům dostatečnou oporu a každá žena se v něm cítí půvabně.

Přesně toto přání měla v roce 2012 Klára Hrušková (tehdy ještě Doubková), která spoluzaložila Caresse, ve kterém se snoubí krásné prádlo, široký soritment velikostí, rozumné ceny a laskavý přístup. Klára dnes patří mezi nejuznávanější braexpertky v ČR, tedy odbornice na spodní prádlo. Spolu našim týmem úžasných dam si vybudovala příznivkyně napříč celou společností, jejího poradenství využilo už téměř 5000 spokojených žen. Pravidelně pořádá přednášky, akce, přehlídky spodního prádla, dámské jízdy, zejména oblíbené jsou také tzv. "prádlové večírky". Patříme mezi první obchody v České republice, které se začaly zabývat odborným brafittingem a vyvracet mýty o nepohodlnosti spodního prádla. Nezáleží, kolik vám je nebo jakou máte postavu; jsme přesvědčené, že pro každou ženu existuje ta perfektní podprsenka.

Úspěšně se snažíme také o osvětu v otázkách konfekčního prodeje, ženského sebevědomí, slowfashion a bojujeme proti tabuizování některých aspektů mateřství. Svůj přístup zakládáme na ohleduplnosti, přátelském a rovném přístupu a samozřejmě vysoké profesionalitě a perfektní znalostech. Každé dámě se plně věnujeme, vše pečlivě vysvětlujeme a předvádíme. Magie přichází ve chvíli, kdy klientka, mnohdy po dlouhých letech. zjistí, jaká je její skutečná velikost spodního prádla a že na každá ňadra existuje ta správná podprsenka.

Pomáháme vybrat prádlo tak, že bude opravdu sedět a fungovat. Na to, jak dechberoucí proměna to ve skutečnosti může být, se můžete podívat zde.

Jsme hrdé, že jsme si s množstvím klientek za léta spolupráce vybudovaly naším přístupem milé a přátelské vztahy. Nejsme anonymní obchod ale komunita, která si navzájem radí a prospívá.

Náš sortiment

Značky spodního prádla vybíráme od evropských i světových výrobců spodního prádla. Najdete u nás ikonické značky, jako je Panache, Freya, Simone Pérèle, Marie Jo, Wonderbra, Comexim, Prima Donna, Sculptresse, Curvy Kate a nespočet dalších.

Jako první jsme na český trh uvedly "bandeletky", ochranné pásky, které zabraňují nepříjemnému odírání vnitřní strany stehen, spolu s tělovými balzámy Body Glide a šortkami na ochranu stehen

Poskytujeme široký sortiment doplňkového zboží, aby od nás mohl každý zákazník odejít spokojen, plně vybaven novými padnoucími kousky i informován o možnostech a variabilitě spodního prádla.