Svatební prádlo

Gratulujeme Vám k zasnoubení!

Berte v potaz, že ve svůj svatební den budete mít spousty starostí, nechte tedy prádlo na nás. Budete mít jistotu, že vám nebudou padat ramínka, posouvat se obvod nebo utíkat poprsí! Přinášíme pár tipů, jak vybrat prádlo na svatbu tak, abyste s ním byla spokojená Vy a také, aby se Vám snáze vybíraly šaty!

♥ Základ je, abyste se v prádle cítila skvěle! K tomu vám pomůže kvalitní brafitting

♥ Jestliže chcete šaty s holými rameny, nejdříve ověřte, že Vám sedne podprsenka bez ramínek. Není pravda, že velká ňadra neudrží. Pokud zvolíte správnou velikost, většinu tíhy ňader převezme obvod podprsenky a ramínka skutečně nejsou potřeba. Pěkně prosíme, nenoste silikonová ramínka. Jsou vidět víc než si myslíte, na fotografiích se lesknou a navíc se pod nimi kůže potí.

♥ Světlé prádlo mít můžete, ale nemusíte! Ladíte svatbu do tematických barev? Skvělé! Můžete mít klidně i podprsenku v odpovídajícím odstínu nebo i celý nový set včetně podvazkového pásu. Vsadíme se, že ženich bude (mile) překvapen!

♥ Máte lehké šaty bez podšívky? Pozor na bílou barvu prádla, která by pravděpodobně prosvítala. Tělová splyne s Vaší kůží mnohem lépe.Nebo vyzkoušejte odstíny pudrové, světle růžové, chai, slonové, béžové, zlatavé...  Navíc podprsenku využijete i po svatbě na běžné nošení.

♥ Myslete i na strukturu prádla. Pod jemné hladké šaty patří hladké prádlo. U šatů s podšívkou, šatů z hrubšího materiálu nebo se vzorem si můžete dovolit krajky či výšivky na podprsence.

♥ Necháváte si šaty šít? Už na první měření si s sebou vezměte vhodné prádlo. Nemusí se jednat přímo o podprsenku, ve které se budete vdávat, ale je dobré mít nějakou ve stejném střihu, ať Vám šaty opravdu dokonale sedí! Noste potom prádlo na všechny zkoušky.

♥ Pokud to jde, nehubněte do šatů od chvíle, kdy jste si je vybrala nebo vám švadlena vzala míry. Nejen prádlo, ale nakonec ani ty šaty by Vám nemusely sedět.

♥ Pokud máte šaty na zakázku, domluvte se se svou švadlenou, jak by podprsenka měla vypadat a na co si dát pozor.

♥ Nebojte se stahovacího prádla, pokud se tak budete cítit jistější, opravdu dokáže figuru hezky vyhladit. Jen je dobré vzít v potaz dobu, kdy se budete vdávat. V parném létě se vám do stahovacích kalhotek nebude chtít soukat. Můžete si i vzít formující body se všitou podprsenkou.

♥ Pro letní svatby byste mohla ocenit Bandelettes, které zajistí, že se Vám nebudou v sukni odírat stehna. Nebo jste více na tradice a chcete své nožky ozdobit podvazkem?

A nejdůležitější ze všeho je: moc si ten den užijte, o to přeci jde v první řadě!