Svatební

Gratulujeme Vám k zasnoubení! Berte v potaz, že ve svůj svatební den budete mít spousty starostí, nechte tedy prádlo na nás. Budete mít jistotu, že vám nebudou padat ramínka, posouvat se obvod nebo utíkat poprsí! Přinášíme pár tipů, jak vybrat prádlo na svatbu tak, abyste s ním byla spokojená Vy a také, aby se Vám snáze vybíraly šaty!

♥ Základ je, abyste se v prádle cítila skvěle! K tomu vám pomůže kvalitní brafitting

♥ Jestliže chcete šaty s holými rameny, nejdříve ověřte, že Vám sedne podprsenka bez ramínek. Pokud ji celý život marně sháníte, šance, že týden před svatbou vhodnou bezramínkovku najdete, není moc velká! Pěkně prosíme, nenoste silikonová ramínka.

♥ Pokud máte velká a/nebo ne úplně pevná prsa, rozlučte se s šaty bez zad. Zatím jsme opravdu nenašly způsob, jak zajistit krásně klenuté poprsí bez podprsenky.

♥ Bílé prádlo mít můžete, ale nemusíte! Ladíte svatbu do tematických barev? Skvělé! Můžete mít klidně i podprsenku v odpovídajícím odstínu. Vsadíme se, že ženich bude (mile) překvapen!

♥ Máte lehké šaty bez podšívky? Pozor na bílou barvu prádla, která by pravděpodobně prosvítala. Tělová splyne s Vaší kůží mnohem lépe. Navíc ji využijete i po svatbě na běžné nošení. U šatů s podšívkou, šatů z hrubšího materiálu nebo se vzorem se naopak můžeme odvázat i co se týče třeba krajky na podprsence.

♥ Necháváte si šaty šít? Už na první měření si s sebou vezměte vhodné prádlo. Nemusí se jednat přímo o podprsenku, ve které se budete vdávat, ale je dobré mít nějakou ve stejném střihu, ať Vám šaty opravdu dokonale sedí! Noste potom prádlo na všechny zkoušky.

♥ Pokud to jde, nehubněte do šatů. Nejen prádlo, ale nakonec ani ty šaty by Vám nemusely sedět.

♥ Domluvte se se svou švadlenou, jak by podprsenka měla vypadat a na co si dát pozor.

♥ Nebojte se stahovacího prádla, pokud se tak budete cítit jistější. Jen je dobré vzít v potaz dobu, kdy se budete vdávat. V parném létě se vám do stahovacích kalhotek nebude chtít soukat se.

♥ Pro letní svatby byste mohla ocenit Bandelettes, které zajistí, že se Vám nebudou v sukni odírat stehna.

A nejdůležitější ze všeho je: moc si ten den užijte, o to přeci jde v první řadě!