Brafitting online

Chcete nás navštívit, ale máte to k nám daleko? Raději byste nakoupila z bezpečí domova, ale neznáte svou velikost? Nebojte se, my si poradíme i online.

Ať už jste naše stálá zákaznice nebo jste na nás narazila poprvé, velmi rády vám pomůžeme vybrat si model, po kterém toužíte, využít dárkový poukaz nebo si třeba jen můžeme popovídat.

Online Brafitting probíhá přes webkameru. Pokud Vám není tento styl komunikace příjemný, jednoduše svou kameru vypnete a zbytek už obstaráme my. Brafitting je samozřejmě zdarma, vůbec se neostýchejte si tento prádlový dýchánek domluvit :)

Před prvním online brafittingem nám vyplňte kratičký dotazník a my se Vám ozveme. Po vyplnění dotazníku očekávejte mail s instrukcemi, jak se spojit - mail chodí automaticky, zkontrolujte si prosím doručenou poštu, hromadnou poštu, nevyžádanou poštu apod. 
Společně probereme Vaši velikost prádla, preferovaný typ a barvu a veškeré vybrané modely rovnou předvedeme. Prádlo pak zašleme poštou nebo Zásilkovnou a jakmile jej budete mít u sebe, můžeme si zavolat znovu a probrat, jak se v něm cítíte. Co vám nebude perfektně sedět jednoduše vrátíte.

Moc rády se Vám budeme věnovat a těšíme se na druhé straně webkamery!