Spolupráce s Caresse

Chceme být opravdu dobré v tom, co je naše parketa – brafitting, podprsenky, individuální péče o všechny zákaznice, které se jinde setkaly s nepochopením.

Nemůžeme být ale dobré ve všem, a proto vám rády doporučíme osoby a firmy, se kterými spolupracujeme nebo s nimi máme dobré zkušenosti. Prostě ty, kteří svou práci berou také jako poslání.

Chcete s námi spolupracovat?

Máte nějaký skvělý produkt nebo zajímavou službu? Přidejte se k našim partnerům! Spolupracujeme s dalšími obchody, firmami, e-shopy i jednotlivci. My se postaráme o ňadra vašich zákaznic, vy oslovíte zákaznice naše.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím na e-mailu annamarie@caresse.cz.

 Timea
Timea

Specializovaný obchod, ve kterém najdete delikátní punčošky, punčocháče a punčochové zboží všeho druhu. Letní, zimní, svatební, elegantní, holčičí – a když při registraci zadáte kód „caresse“, získáte slevu 15 %. Na věky věků.

 Heroine
Heroine

Magazín, který způsobuje nezávislost. Minimum bullshitu, nové perspektivy, inteligentní zábava... Od žen pro ženy.

Nabízíme jej na našem e-shopu a potkáte se s ním i v našich prodejnách.

 Baculaté křivky
Baculaté křivky

Stránka spolku Baculaté Křivky, z.s., byla založena s myšlenkou pomoci dámám se sebevědomím, vybíráním vhodných kousků oblečení, spodního prádla, jak se správně nalíčit a celkově všeho, co ke kráse baculek patří.

 Killary
Killary

Killary přináší udržitelné stříbrné šperky z Peru. Klade si za cíl slow fashion, podporu šperkařů v Cuscu a podporu komunity mladých lidí poblíž Cusca. Šperky jsou díky místu vzniku, symbolice a použitým krystalům opravdovými amulety, které své nositelce pomáhají dosáhnout lepšího a plnohodnotnějšího života.

Vyrábíme i šperky na míru podle vašich přání. 

 

 

 Marleen Photography
Marleen Photography

Chcete zachytit krásné momenty ve vašem životě? Svěřte se do rukou fotografky Marleen, svatební a portrétní fotografky se sídlem v Brně. Pro ateliérové focení nabízí například styl budoir či film noir, společně se službami vizážistky, zapůjčením šatů, doplňků a bot, zvěčnit může také vaši svatbu nebo rodinu. 

 Riwaa Nerona
Riwaa Nerona

Známá pražská korzetiérka a výrobkyně originálního dámského prádla a podvazkových pásů. Prádlo můžete mít hned, čekací doba na korzety je delší, ale kvalita je zaručena! Riwu ocení hlavně ctitelé vintage stylu a temné romantiky, ale i milovníci dobrého řemesla vůbec.

 Butik Vimini
Butik Vimini

Butik s originálními modely z Itálie, autorské kolekce Vimini šité v Brně. Každý model pro své zákaznice vybírá majitelka s velkou péčí. 

 Obuv Šotek
Obuv Šotek

Šotek je obchod s obuví s příběhem. Už 30 let prodávají boty, které osobně majitelka 8 prodejen a eshopu vybírá na různých světových veletrzích. Každá bota, kterou se rozhodne vzít pro svoje prodejny, má nějakou přidanou hodnotu: ať je to vyměkčená stélka paměťovou pěnou, antistressová podešev, měkký došlap nebo ekologické zpracování materiálů a barvení, používání čistě přírodních a udržitelných materiálů nebo design malých rodinných podniků vyrábějících boty po generace. Najděte si také tu pravou jedinečnou botu pro Vás...   

 Ženy v byznysu
Ženy v byznysu

Podporujeme a inspirujeme ženy, aby se dokázaly prosadit. Komunita žen, které ve své profesi něco znamenají. 

 Miss Charme a Mister Charme
Miss Charme a Mister Charme

Československá soutěž krásy těla, ale především duše, Miss a Mistr Charme.

 Korzetty
Korzetty

Kousek od Prahy, v historické Kutné Hoře, sídlí první česká korzetiérka, u které se nejedna z těch mladších učila svému řemeslu. Korzetty má zkušenosti s konfekčními i nekonfekčními zákaznicemi, šije hezké verze zdravotních korzetů (třeba pro skoliotičky), korzety pro muže, a na požádání i šaty a další oděvy.