Spolupráce s Caresse

Chceme být opravdu dobré v tom, co je naše parketa – brafitting, podprsenky, individuální péče o všechny zákaznice, které se jinde setkaly s nepochopením.

Nemůžeme být ale dobré ve všem, a proto vám rády doporučíme osoby a firmy, se kterými spolupracujeme nebo s nimi máme dobré zkušenosti. Prostě ty, kteří svou práci berou také jako poslání.

Chcete s námi spolupracovat?

Máte nějaký skvělý produkt nebo zajímavou službu? Přidejte se k našim partnerům! Spolupracujeme s dalšími obchody, firmami, e-shopy i jednotlivci. My se postaráme o ňadra vašich zákaznic, vy oslovíte zákaznice naše.

Pokud máte zájem, kontaktujte nás prosím na e-mailu linda@caresse.cz.

 Timea
Timea

Specializovaný obchod, ve kterém najdete delikátní punčošky, punčocháče a punčochové zboží všeho druhu. Letní, zimní, svatební, elegantní, holčičí – a když při registraci zadáte kód „caresse“, získáte slevu 15 %. Na věky věků.

 Heroine
Heroine

Magazín, který způsobuje nezávislost. Minimum bullshitu, nové perspektivy, inteligentní zábava... Od žen pro ženy.

Nabízíme jej na našem e-shopu a potkáte se s ním i v našich prodejnách.

 Loono
Loono

Myslete na své zdraví! Loono je vzdělávací projekt, který vás zábavnou formou poučí o prevenci rakoviny prsu a varlat. Ano, obnáší to nějaké to sahání na #prsakoule – ale o tom to je! Loono vám rádo pomůže i s prevencí kardiovaskulárních onemocnění, nebo pro vás uspořádá individuální workshop.

 Helas Ladies Club
Helas Ladies Club

Uzavřený klub, kde se za rok odehraje hodně zajímavých a inspirativních věcí.
I v mimořádném roce 2020 uspořádali přes 30 akcí a vytvořili tak prostor pro setkání tisícovky lidí.

Pokud se stanete členkou, potkáte se s určitým typem lidí, stanete se součástí přátelské komunity žen se stejnými nebo obdobnými pracovními a životními zkušenostmi, které se navzájem podporují.

 Polytech implantáty
Polytech implantáty

Společnost POLYTECH Health & Aesthetics nabízí 4 typy klasických prsních implantátů a B-Lite® jediné odlehčené prsní implantáty. Jejím hlavním cílem je zajistit individuální vzhled každé ženy. Proto vyrábí pestrou paletu silikonových implantátů, které umožňují velký výběr korekce kontur.

 Helena Procházková - módní stylistka
Helena Procházková - módní stylistka

Módní stylistka, která učí ženy nosit jejich šatník. Helena je specialistka na jednoduchý a kombinovatelný šatník s ohledem na postavu, styl, trendy a jedinečnost každé ženy. Členky Caresse Clubu mají u Heleny 10 % slevu na konzultaci a 15 % slevu na kurz Jak se stát paní svého šatníku.

 Reparáda
Reparáda

Reparáda, to je módní dílna, která se inspiruje ve vintage střizích a celým svým srdcem podporuje myšlenky slow fashion. Nebaví nás rychlá móda z nadnárodních řetezců, dáváme přednost kvalitě a osobnímu vztahu.

Členky Caresse Clubu se v našich newsletterech mohou těšit na akce a slevy spojené s touto značkou.

 Francouzský institut
Francouzský institut

Francouzský institut v Praze  je multidisciplinárním kulturním centrem: je to živé místo, které má mnoho podob, je to centrum výuky francouzštiny, místo konání kulturních akcí, kulturní partner a platforma pro kulturní setkávání.

 Baculaté křivky
Baculaté křivky

Stránka spolku Baculaté Křivky, z.s., byla založena s myšlenkou pomoci dámám se sebevědomím, vybíráním vhodných kousků oblečení, spodního prádla, jak se správně nalíčit a celkově všeho, co ke kráse baculek patří.

 Stylistka Petra
Stylistka Petra

Osobní stylistka pro Brno. Petra radí ženám, jak se hezky oblékat. Každá žena může mít svůj jedinečný styl, ve kterém se bude cítit sama sebou a zároveň sebevědomě. Pro členky Caresse Clubu nabízí slevu 10% na společné nákupy nebo audit šatníku.

 Killary
Killary

Killary přináší udržitelné stříbrné šperky z Peru. Klade si za cíl slow fashion, podporu šperkařů v Cuscu a podporu komunity mladých lidí poblíž Cusca. Šperky jsou díky místu vzniku, symbolice a použitým krystalům opravdovými amulety, které své nositelce pomáhají dosáhnout lepšího a plnohodnotnějšího života.

Vyrábíme i šperky na míru podle vašich přání. Do 20. 12. 2021 mají členky Caresse Clubu slevu 10 % na veškeré pšrky, stačí použít kód CaresseVanoce.

 

 

 Marleen Photography
Marleen Photography

Chcete zachytit krásné momenty ve vašem životě? Svěřte se do rukou fotografky Marleen, svatební a portrétní fotografky se sídlem v Brně. Pro ateliérové focení nabízí například styl budoir či film noir, společně se službami vizážistky, zapůjčením šatů, doplňků a bot, zvěčnit může také vaši svatbu nebo rodinu. Pro členky Caresse Clubu navíc platí sleva 10 % do konce ledna 2022, stačí použít kód Caresse10.

 Riwaa Nerona
Riwaa Nerona

Známá pražská korzetiérka a výrobkyně originálního dámského prádla a podvazkových pásů. Prádlo můžete mít hned, čekací doba na korzety je delší, ale kvalita je zaručena! Riwu ocení hlavně ctitelé vintage stylu a temné romantiky, ale i milovníci dobrého řemesla vůbec.

 Lady Annahell - zakázkové krejčovství
Lady Annahell - zakázkové krejčovství

Toužíte po krásných kvalitních šatech v pin-up střihu či originální svatební róbě? Milujeme Lady Annahell - zakázkové krejčovství, pin-up a svatební šaty na míru, župánky a workshopy pro ženy

 Butik Vimini
Butik Vimini

Butik s originálními modely z Itálie, autorské kolekce Vimini šité v Brně. Každý model pro své zákaznice vybírá majitelka s velkou péčí. Zákaznice Caresse zde mají 10 % slevu.

 Obuv Šotek
Obuv Šotek

Šotek je obchod s obuví s příběhem. Už 30 let prodávají boty, které osobně majitelka 8 prodejen a eshopu vybírá na různých světových veletrzích. Každá bota, kterou se rozhodne vzít pro svoje prodejny, má nějakou přidanou hodnotu: ať je to vyměkčená stélka paměťovou pěnou, antistressová podešev, měkký došlap nebo ekologické zpracování materiálů a barvení, používání čistě přírodních a udržitelných materiálů nebo design malých rodinných podniků vyrábějících boty po generace. Najděte si také tu pravou jedinečnou botu pro Vás...   

 Ženy v byznysu
Ženy v byznysu

Podporujeme a inspirujeme ženy, aby se dokázaly prosadit. Komunita žen, které ve své profesi něco znamenají. 

 Miss Charme a Mister Charme
Miss Charme a Mister Charme

Československá soutěž krásy těla, ale především duše, Miss a Mistr Charme.

 Korzetty
Korzetty

Kousek od Prahy, v historické Kutné Hoře, sídlí první česká korzetiérka, u které se nejedna z těch mladších učila svému řemeslu. Korzetty má zkušenosti s konfekčními i nekonfekčními zákaznicemi, šije hezké verze zdravotních korzetů (třeba pro skoliotičky), korzety pro muže, a na požádání i šaty a další oděvy.

 Top na přání
Top na přání

Chystáme pro vás další projekty...