Brafitting

Brafitting znamená hledání vhodné podprsenky, která bude zákaznici sedět velikostí, střihem i materiálem. „Fitting“ je krejčovský výraz pro zkoušku, při které se posuzuje, jak rozešité šaty sedí a kde je potřeba ubrat nebo přidat. My na vás podprsenku špendlit nebudeme, radši vám dáme vyzkoušet jinou velikost, ale cíl je stejný: abyste odcházela v krásném novém prádle. (Nebo s broukem v hlavě: brafitting není podmíněný nákupem, můžete si všechno v klidu rozmyslet. My víme, že se nakonec stejně vrátíte :-) )

Službu poskytujeme zdarma a není nutné se dopředu objednávat. Jen v případě, že byste se k nám chystaly ve větším počtu, nám prosím dejte předem vědět. Pokud nás nestíháte navštívit v otevírací době, napište nám nebo zavolejte, najdeme pro vás individuální termín. Pořádáme také brafittingové akce a prádlové večírky.

A jak takový brafitting vypadá? Spolu s kvalifikovanou prodavačkou se nejdřív zaměříte na zjištění správné velikosti (která může být hodně, hodně jiná, než ta, kterou nosíte teď). Až budete znát velikost, přijde na řadu střih. Každé poprsí je jiné a potřebuje jinak tvarované košíčky, jinak umístěné kostice. Společně také vybereme materiál, v němž se budete cítit dobře a bude vyhovovat účelu, pro který si podprsenku pořizujete. V Caresse máme spoustu krásných podprsenek, na kterých vám ukážeme klasické i moderní materiály a celou škálu dostupných střihů.

V případě zájmu si s vámi popovídáme i o správné péči o podprsenku, aby vám vydržela co nejdéle. Máme na skladě i drobné pomocníčky jako prodlužovátko na zapínání nebo spony na ramínka, které si můžete také vyzkoušet.

Brafitting trvá obvykle 15-30 minut a nepotřebujete na něj nic speciálního. Jen pokud budeme vybírat podprsenku pod konkrétní oblečení, vezměte si ho prosím na sebe nebo s sebou. Překážkou pro brafitting není ani operace prsu, skolióza, vozík nebo jiná nekonfekční situace (více informací zde). Přivítáme i ženy narozené v mužském těle a v neposlední řadě maminky s malými dětmi. Pohoupáme, zabavíme, a vy můžete mezitím v klidu zkoušet :-)