Brafitting

Co je to brafitting?

Brafitting znamená hledání vhodné podprsenky, která bude zákaznici sedět velikostí, střihem i materiálem. „Fitting“ je krejčovský výraz pro zkoušku, při které se posuzuje, jak rozešité šaty sedí a kde je potřeba ubrat nebo přidat. My na vás podprsenku špendlit nebudeme, raději vám dáme vyzkoušet jinou velikost, ale cíl je stejný: abyste odcházela v krásném novém prádle. (Nebo s broukem v hlavě: brafitting není podmíněný nákupem, můžete si vše v klidu rozmyslet).

Jak takový brafitting vypadá?

Spolu s kvalifikovanou brafitterkou se nejdřív zaměříte na zjištění správné velikosti (která může být skutečně hodně jiná, než ta, kterou nosíte teď). Až budete znát velikost, přijde na řadu střih. Každé poprsí je jiné a potřebuje jinak tvarované košíčky a jinak umístěné kostice. Společně také vybereme materiál, v němž se budete cítit dobře a bude vyhovovat účelu, pro který si podprsenku pořizujete. V Caresse máme spoustu krásných podprsenek, na kterých vám ukážeme klasické i moderní materiály a celou škálu dostupných střihů.

V případě zájmu si s vámi popovídáme i o správné péči o podprsenku, aby vám vydržela co nejdéle. Máme na skladě i drobné pomocníčky jako prodlužovátko na zapínání nebo spony na ramínka, které si můžete také vyzkoušet.

Brafitting poskytujeme zdarma a není nutné se předem objednávat. Trvá obvykle 30-45 minut a nepotřebujete na něj nic speciálního. Jen pokud budeme vybírat podprsenku pod konkrétní oblečení, vezměte si ho prosím na sebe nebo s sebou.

Překážkou pro brafitting není ani operace prsu, skolióza, vozík nebo jiná nekonfekční situace (více informací zde). Přivítáme i ženy narozené v mužském těle a v neposlední řadě maminky s malými dětmi. Pohoupáme, zabavíme, a vy můžete mezitím v klidu zkoušet :-)

Zajímá vás, jak některé naše brafittingy dopadly? Podívejte se na proměny našich zákaznic.

Jak vypadá brafitting při návštěvě prodejny můžete shlédnout v tomto videu:

Jste od nás příliš daleko? Změřte se a vypočítejte pomocí našich kalkulátorů, jaká by mohla být vaše správná velikost spodního prádla. Podrobný návod jak se změřit najdete zde.

Správná velikost podprsenek a plavek

cm
cm
Jedná se pouze o orientační, nikoli přesné velikosti, každý výrobce a materiál mají unikátní číslování a vlastnosti.
Nejste si jistá výsledkem? Objednejte se na brafitting zdarma!

Správná velikost podprsenek dle značky

Překvapil vás výsledek?