Prádlový večírek

Milujete schůzky s kamarádkami, přátelské popovídání i krásné prádlo? Chcete netradičně oslavit narozeniny, překvapit nevěstu originální rozlučkou nebo připravit kolegyním z práce nezapomenutelný večer? Spojte vše dohromady na našem prádlovém večírku! Soukromé večírky plné pohody, krajek a smíchu vám pořádáme u nás v obchodech v Praze a Brně a to kdykoliv mimo otevírací dobu. 

Během akce vám ukážeme celý náš úžasný sortiment, představíme vám oblíbené, ověřené kousky i nejnovější trendy. Při soukromém brafittingu si pak jednotlivé modely budete moct vyzkoušet. Poradíme vám s výběrem velikosti i střihu, doporučíme vhodné značky a řady. Dozvíte se také, jak se o prádlo správně starat, aby vám vydrželo co nejdéle.

Zaujala vás nabídka prádlového večírku? Kontaktujte nás a domluvte si termín pro sebe a alespoň čtyři další kamarádky.

FAQ

Kolik to stojí?

Večírek je zdarma včetně základního občerstvení (káva, čaj); za příplatek je možné zajistit i větší pohoštění. Účast není podmíněna žádným minimálním nákupem.

Kde se večírek pořádá?

Večírky pořádáme v prodejně Caresse BraExpert - Korunní 1250/46, Praha 2 a v prodejně Caresse BraExpert, Pekařská 13, Brno.

Kdy se večírek pořádá?

Večírek můžeme udělat kdykoliv mimo otevírací dobu. Budeme se vám snažit vyjít vstříc ohledně požadovaného termínu, potřebujeme však zkontaktovat alespoň 1 týden předem.

Kolik nás musí být?

Minimální počet účastníků je 5, kteří mají zájem zkoušet prádlo. Maximální počet účastnic je 10.