Ochrana stehen

Užijte si bezbolestné léto v sukních "naboso"!

V době, kdy chceme, aby naše nožky zdobilo jen opálení sluníčkem a my si mohly užít pocit krásně svobodných nohou, musí některé z nás hledat odpověď na otázku „Co s odíráním stehen?“ Zásadní letní problém, který potkává nejen boubelatá stehna. Stačí mít jen více svalů nebo výrazněji tvarované nohy a je to tu – bolestivé opruzeniny a spáleniny na vnitřních stranách stehen nás nutí nosit pod sukně leginy. My jsme našly lepší řešení! 

Bandeletky Bandelettes a Julimex Comfort

Jedná se o elastické pásky, které ochrání vnitřní strany stehen před bolestivým odíráním! Ideální od jara do podzimu pod sukně či šaty, do kraťasů nebo na sport. Jsou elegantní, praktické, diskrétní a pokud přeci jen vykouknou z pod sukně, působí přitažlivě a žensky. Zůstanou bezpečně na svém místě díky silikonovým proužkům.

Pásky nabízíme v elegantní krajkové, nebo diskrétní hladké variantě. Vybrat si můžete i různé barvy. Hladké varianty jsou dostupné v tělové, černé a čokoládové barvě, krajkové navíc ještě v bílé a červené. Bardottky Elite jsou pak dostupné ještě v pudrově růžové barvě.

Jak vybrat velikost
Zvolte si z několika různých velikostí tak, aby vám opravdu skvěle seděly. Změřte se pevně přes nejširší (oděrovou) část stehna a najděte si naměřenou hodnotu v tabulce. Pokud jste na rozhraní velikostí, volte menší velikost. Kdyby vám náhodou zvolená velikost nevyhovovala, napište nám, určitě to vyřešíme. A pokud si nejste jistá, s důvěrou se na nás obraťte, rády Vám poradíme. Oproti výrobci (bandelettes.com) uvádíme velikosti menší, zjistily jsme totiž, že na evropské poměry mnohem lépe pasují námi doporučené velikosti, u ostatních značek rozměry odpovídají. Pokud použijete originální převodovou tabulku, pravděpodobně vám budou Bandeletky volné a nebudou držet.

Aby vám pásky dělaly jen radost, je třeba je správně obléci a dobře o ně pečovat. Doporučujeme nosit šev buď na boku, nebo pod zadečkem. Dejte pozor na to, aby pásky  kryly oděrovou plochu. Může se stát, že je budete muset umístit našikmo tak, aby vzadu seděly pod zadečkem. Když totiž budou dosahovat až na zadeček, hrozí, že se budou rolovat. Kdykoliv je sundáte, nezapomeňte je narovnat, určitě nenechávejte pásky srolované. Perte v ruce ve vlažné vodě nebo v pračce v pracím sáčku na jemný program. Nepoužívejte aviváž, která poškozuje elasticitu vláken.

Nabízíme nejen patentované originální pásky americké značky Bandelettes, ale i jiné značky.. Občas jsou pásky nazývány také, bandeletky, bandaletky nebo bandalírky. Většinou jsou těmito termíny ale myšleny právě pásky od Bandelettes.

Protioděrové kalhotky a kraťasy

Doby, kdy jsme nabízely "jen" bandeletky, jsou dávno pryč a my jsme s radostí rozšířily sortiment nejen o další značky pásků, ale i protioděrové kalhotky a gely.

Některé z nás mají problémy se silikonovými proužky, které pásky drží na stehnech, pásky nejsou pohodlné, nebo se prostě bojí je vyzkoušet, a proto jsme pátraly po dalších výrobcích a našly jsme. Samozřejmě jsme každý výrobek poctivě vyzkoušely :)

Můžete si u nás vybrat kaťásky od THE BIG BLOOMERS COMPANY  v několika variantách i barvách. Nabízíme delší, kratší a se síťkou na boku a barvy: tělová, černá, bílá, růžová a skořicová. Další možností jsou hlaďounké bermudy od firmy Julimex, které jsou dostupné v tělové a černé barvě. A pokud máte zájem o něco elegantnějšího, jsou tu krásné krajkové kalhotky Elegance od stejné firmy, která vyrábí naše milované bandelettes. :)

Návod na oblékání kraťásků naštěstí není potřeba a výbě velikosti je tak jednodušší. Jediné, co potřebujete, je změřit se přes boky. míry zadáte do tabulky a uvidíte, která velikost je pro vás v jednotlivých značkáh ideální.

Protioděrové gely Body Glide

Nejnovějším přířůstkem do naší protioděrové rodiny jsou gely Body Glide. Jako jediné se dají používat nejen na nohy, ale i pod prsy, v podpaží, či na rukách. Body Glide vypadá jako tuhý deodorant a stejně se i nanáší. Než někam půjdete, naneste ho na suchou pokožku a počkejte, než zaschne. Gel vytvoří na kůži tenký film, který brání odírání. Nabízíme verze Body Glide, Body Glide For Her se zvláčňující složkou a Body Glide Foot proti puchýřům.

Přečtěte si, jaká hodnocení daly páskům naše zákaznice.

Několik jich rovnou vybíráme:

Pavlína: Po brutálním zátěžovém testu celovíkendového nošení jsem pásky nadšeně zařadila do stálic svého šatníku. Letošní léto bude (pro mě po velmi dlouhé době) ve znamení šatů. ????

Simona: Jelikož chodím často a ráda, jsem z nich nadšená, protože si konečně mohu vzít šaty či sukni bez toho, abych další den chodila jako kovboj.. Pásky jsou výborné, nestahují, nepadají a ani se mi nerolují.

Monika: Skvěle vyřešily můj problém s odřenými stehny. Před tím jsem kvůli tomu v létě moc sukně a šaty nenosila.

Alice: Konečně jsem si mohla dopřát nosit sukně a šaty bez bolesti…“ Pásky jsou úžasné, drží na místě, jsou příjemné a v krajkovém provedení i sexy…Jediná nevýhoda byla, že po delším nošení tak splynuly a nešly na stehnech cítit, že jsem musela občas zkontrolovat, jestli jsem je neztratila ????

Renata: S tímhle malým kouskem prádla jsem tohle léto rozšířila šatník o několik sukní. Nejen že je opravdu pohodlné je nosit, ale krajková varianta vypadá božsky!

 

Rovnou odpovídáme na několik nejčastějších otázek o protioděrových páscích:

Nepadají? Drží na místě? Nezařezávají se? Nerolují se?

Aby vám byly pásky pohodlné, je důležité zvolit správnou velikost. A na výběr jich je rovnou šest. Pásky drží díky silikonovým pásečkům, které se „přicucnou“ na kůži a tím zajistí ochranný pásek na správném místě. Při správné velikosti nemají důvod padat ani se zařezávat. Pokud se pásků bojíte kvůli zkušenostem se samodržícími punčochami, nebojte se. Punčochy mají za úkol držet punčochu samotnou, zatímco pásky drží jen samy sebe a jejich úkolem je ochrana stehen před odíráním a bolestí. Nemusí tedy držet nijak pevně, nebudou se tedy zakusovat do stehna ani rolovat. Důkaz, co vše pásky zvládnou, najdete na tomhle videu.

Co když se rolují?

Pokud by se stalo, že se pásky rolují (zatím jsme potkaly jednotky takových případů), je možné, že je máte umístěné moc vysoko. Zkuste je na zadní straně stáhnout níž a ujistit se, že jsou opravdu až pod zadečkem a neopírají se o něj. Pásky budou našikmo, ale to ničemu nevadí. 

Budu se v nich potit?

Když je opravdu horko, tak se potíme. Je možné, že pod pásky, respektive pod silikonovými pásečky nahoře a dole vám vzniknou asi centimetrové zpocené proužky. Zda se vám na základě toho udělá třeba pupínek záleží samozřejmě na tom, jak citlivá je vaše kůže. My máme jasno – dva tenké zpocené proužky stojí za možnost nosit volné letní sukně!

Hladké nebo krajkové?

Při rozhodování, zda hladké nebo krajkové zhodnoťte, jak citlivou máte pokožku a jakým způsobem chcete pásky nosit. Hladké nám osobně přijdou pohodlnější, krajkové jsou bezesporu krásné. Hladké mají delší trvanlivost a jsou vhodnější na celodenní pobíhání, v krajkových bezpochyby uděláte dojem a rozhodně se v nich budete cítit neskutečně přitažlivě. Nejlepší je pořídit oboje a střídat podle nálady.

Jak vybrat velikost?

Změřte se kolem stehna v nejširší (oděrové části) a najděte naměřenou hodnotu v tabulce. Pokud jste na rozhraní velikostí, zvolte menší číslo. A kdyby pásky neseděly, nebojte, vždy je možné je vyměnit nebo vrátit.

Na webu výrobce jsou jiné míry pro různé velikosti. Jak je to možné?

K úpravám doporučených velikostí jsme došly po nějaké době, kdy jsme zjistily, že původní uváděné velikosti jsou obvykle příliš velké. Domníváme se, že je to tím, že si Američanky ubírají centimetry, tak je Bandelettes pro jistotu nadsazují. Objednávejte proto prosím podle našich údajů, pokud by Vám pásky neseděly, samozřejmě vyměníme velikost.


Jak pásky obléci?

Noste pásky tak často, jak budete chtít. Šev noste na boku nebo pod zadečkem, určitě ne uprostřed. Dbejte na to, ať jsou silikonové pásky na kůži pečlivě rozprostřeny. Nebojte se nosit pásky trochu našikmo, vepředu uprostřed trochu výš než na bocích a vzadu. Je důležité, aby se silikonové pásky na kůži „přilepily“ až pod zadečkem. Když pásky vytáhnete na zadeček, hrozí, že se srolují. 

Jinde jsem našla pásky výrazně levnější. Jak je to možné?

Je to prosté – my prodáváme patentované garantované originální pásky značky Bandelettes, Julimex a Elite. Pokud se kdekoliv objeví varianta výrazně levnější, jedná se o padělky a s tím my nechceme mít nic společného. Pro originální výrobky jsme se rozhodly, protože jsou kvalitnější, rozhodně mnohem příjemnější na nošení, víme, v jakých podmínkách jsou vyráběny a přijde nám fér za skvělý nápad jejich autorkám zaplatit.

Jak o pásky pečovat?

Vždy je po sundání vyrovnejte, nenechávejte je srovnané. Perte je ve vlažné vodě buď v ruce, nebo v pračce v pracím sáčku na jemný program. Nepoužívejte aviváž, nechte volně uschnout. Upozorňujeme, že doba záruky není totéž, co trvanlivost výrobku. Ani při správné péči nevydrží věčně. Pásky jsou jemné, hodně namáhané prádlo a je možné, že dojde k opotřebení před uplynutím dvouleté záruční lhůty. Z naší zkušenosti víme, že nejtrvanlivější je varianta Unisex.

Existují alternativy proti odírání stehen?

Pokud se vám (zatím) nechce pásky pořizovat, podívejte se na Deník baculky, kde „naše“ Klára probírá s Anetou Christovovou možnosti ochrany stehen před odíráním. Zmiňuje tam pánský tuhý deodorant (je silnější, většinou voní svěže a netluče se tak s dámskými parfémy), dětský pudr a kamenec, případně mechanické ochranné pomůcky v podobě stahovacích kalhotek a punčocháčů.

Co s nimi na toaletě?

Vůbec je neřešte. Bandeletky jsou umístěné tak, že vám nebudou překážet. Po několika návštěvách toalety to zjistíte sama. 

Kolik stojí Bandeletky samotné a na kolik mne přijde doprava?

Pásky stojí 499 Kč a o dopravě se podívejte na tuto stránku, kde jsou možnosti podrobně rozepsané. Doručujeme samozřejmě i na Slovensko a po dohodě i do dalších států. Fakturujeme v českých korunách, přepočítáváme dle aktuálního kurzu.

Odkud Bandeletky pochází?

Prodáváme nejen patentované originální výrobky americké firmy Bandelettes, ale i jiné značky.. Výroba, stejně jako u většiny dnešních produktů, probíhá v několika státech v Asii, kvalita a výstupní kontroly jsou ale americké.

Chci zboží, ale není skladem. Co teď?

U několika produktů určitě počítáme s doplněním skladu. Můžete si proto svůj vybraný model zarezervovat. Buď ho můžete rovnou zaplatit a počkat, až nám zboží dorazí a my Vám ho budeme moci odeslat, nebo si zvolte platbu na účet či na dobírku, budete tedy pásky platit až ve chvíli, kdy je pro Vás budeme mít skutečně nachystané.

 

Můžete nás lajkovat na Facebooku.