Co u nás najdete?

Caresse BraExpert tu pro vás a vaše prsa je vždy. Ať vás čeká jakákoliv událost, ať se chystáte na sebevětší slávu, nebo hledáte prádlo pro běžné nošení, vyberte si od nás buď v kamenných prodejnách, nebo online.

Podprsenky
Jsme pevně rozhodnuté obléci každou ženu do dokonalého prádla! Podprsenky milujeme a dost jim rozumíme, udržujeme si co největší možný výběr velikostí, střihů, typů a materiálů. Snažíme se však o prádle vzdělávat všechny naše zákaznice, aby se už nikdy nemusely trápit s nepadnucím a nefunkčním prádlem. Na našem webu najdete o prádlu spoustu návodů, podprsenkových moudrostí a tipů.

Kalhotky
Umíme poradit, jaké kalhotky se nejvíc hodí právě vám! I mezi těmito drobnými kousky prádla jsou velké rozdíly; některé jsou vhodnější ze zdravotního hlediska, některé neviditelné pod oblečením, některé "jen" luxusní a některé vyloženě speciální.

Ochrana stehen
Nová letní nezbytnost každé ženy, která má klenutá stehna a chce nosit sukně. Bandeletky, protioděrové kalhotky i hydratační gely zajistí, že se vám nebude kůže nohou odírat a vy tak budete moci užívat rozevlátých sukní bez punčocháčů.

Svatební prádlo
Chystáte se na svůj velký den? V první řadě – moc Vám gratulujeme. Ve druhé řadě – pod krásné šaty patří krásné prádlo. Ať už hladká klasika, krajková podprsenka bez ramínek, lehounké průsvitné nic, to vše máme a moc rády vám pomůžeme vybrat. Tady si navíc přečtěte, co je dobré ohlídat, když ladíte své svatební šaty!

Kojicí prádlo a pomůcky
Gratulujeme k miminku. Je to skvělá zpráva. Možná jste trošku nejistá, jak to teď budete zvládat. Alespoň s jedním vám moc rády pomůžeme. Nabídneme vám kojicí podprsenku, abyste mohla své dítě kdykoliv snadno a diskrétně nakrmit. Slibujeme, že kojicí prádlo bude vašim prsům, které teď dostanou opravdu pořádně zabrat, skutečnou oporou.

Sportovní prádlo
Od jógy, přes golf, házenou, běhání, jízdu na koni, lyžích, kole, až po jumping – na všechny aktivity, kde se více hýbete, využijete sportovní podprsenku, která zajistí, že prsa budou „skákat s vámi, ne proti vám“. Nebojte se vyzkoušet a najít „tu svou“, bez které potom nedáte ani ránu. Nebo gól.

Plavky
Chystáte se k moři, k rybníku, na vodu nebo do bazénu? Plavky, které spolehlivě udrží vaše prsa a ještě budou mít šmrnc, jsou základ. Vyberte si ze široké nabídky plavek tak, abyste se nebála pinknout si plážový volejbal, skákat do vody šipku nebo plavat prsa.

Doplňky
Nesedne vám prádlo tak dobře, jako když jste ho kupovala, nebo vykukuje tam, kde by nemělo? Nezoufejte, třeba nemusíte kupovat hned nové! Umíme totiž s podprsenkami čarovat a prádlo upravit tak, abyste si ho mohla ještě užít!