Náš tým

Chystáte se k nám a cítily byste se lépe, kdybyste předem věděly, kdo vás uvidí v podprsence? My určitě také, a proto se vám teď představíme.

Caresse BraExpert, Korunní 1250/46 - Praha

 Terezie

Terezie

Potkáte ji v pražské prodejně, vyřizuje také objednávky z e-shopu. Funguje jako telefonická spojka, píše e-maily, balí krabice, a když zrovna není co organizovat, prodává v obchodě. Je empatická, dokáže se do vás vcítit a správně vám poradit. Je maminkou čtyř dětí a má pochopení pro radosti a strasti těhotenství, kojení a výběru mateřského prádla.

 Veronika

Veronika

S Veronikou se potkáte především při komunikaci přes email, zajišťuje věci technického rázu a stará se nám o zázemí. Většinu času tráví v kanceláři, kde vyřizuje objednávky a komunikuje se zákaznicemi. I tak ji ale můžete potkat na prodejně, kde vás s úsměvem obslouží. Miluje přírodu a zvířata, ráda relaxuje a vaří – s radostí uvaří i na akcích a levou zadní nasytí třeba stovku hladových krků.

 Martina

Martina

Martinu zastihnete především na prodejně, kde Vám pomůže s výběrem prádla. S brafittingem má bohaté zkušenosti a není spokojená, dokud nebudete odcházet s opravdu dokonale padnoucí podprsenkou a úsměvem na tváři.

 Zuzi

Zuzi

Má ráda lidí a její přirozeností je nacítit se na jejich potřeby. Protože má odborné zkušenosti s odíváním, dokáže pro vás vybrat ideální model spodního prádla. Mimo Caresse se ještě profesně věnuje tanci, divadlu, kreativní tvorbě a poradenství v osobním rozvoji. Zuzi vám přeje krásný den s úsměvem.

BraExpert, Vodičkova 34 - Praha

 Petra

Petra

Nejzasloužilejší ze všech brafitterek, se kterými se v Caresse BraExpert potkáte. Ačkoliv je Petra v Caresse samotné teprve od dubna 2018, v BraExpertu se o spokojenost prsou stará více jak 10 let!

 Iveta

Iveta

Iveta je vyučená krejčová a to je taky její největší koníček. Ráda obléká ženy do šatů, které si samy vysnily. Je ráda, že to může dělat i u nás - hledat vám prádlo, ve kterém se budete cítit prostě skvěle. A když vám nesedí, jak by mělo, ráda vám jej upraví dle vašich představ.
Ve volném čase ráda cvičí jógu nebo chodí na procházky se svým retrívrem.

Caresse BraExpert, Pekařská 13 - Brno

 Kateřina

Kateřina

Katka pochází z úplně opačného konce republiky, ale v Brně zakotvila. Původně u nás brigádničila, teď už je ale neodmyslitelnou a plnohodnotnou součástí našeho týmu. Má spoustu zájmů, kromě práce v Caresse se věnuje literatuře a snaží se najít si čas i na své koníčky – fotografování, hudbu, čtení a ruční práce.

 Lucka

Lucka

Lucku potkáte na brněnské prodejně. Pochází z Opavy a původně přišla do Brna studovat. A už tu zůstala, protože se jí v Brně moc líbí. Miluje zvířata, ráda se učí nové věci - aktuálně třeba němčinu a španělštinu, ráda vaří, čte nebo hraje počítačové hry. 

 

Provoz a marketing

 Klára Hrušková

Klára Hrušková

Zakladatelka Caresse, která většinou organizuje, zařizuje, vymýšlí, a také komunikuje s médii. Když se o nás někde píše, pravděpodobně u toho bude Klářino jméno. Když uspořádáme nějakou akci, například přehlídku, je za tím obvykle Klářin nápad. Kromě toho prodává v pražském obchodě, tu a tam ji potkáte i v Brně. Ve volném čase ráda šije, hraje LARPy nebo jezdí na kole. Momentálně je doma na mateřské, ale nebojte, o svou firmu se pořád stará. Pokud potřebujete přímo Kláru, pište na klara@caresse.cz

 Anička

Anička

Bez naší tlumočnice a překladatelky Aničky bychom se neobešly. Zprostředkovává komunikaci s polskými značkami - náš milovaný Comexim bychom bez ní vůbec neměly. Většinou překládá poněkud vážnější texty, takže psaní o krajkách a mašličkách je pro ni vítaným potěšením. Protože je štíhlá, používáme ji také jako testerku obvodů č. 60.

 Anna Marie

Anna Marie

Anička má ráda pin-up módu, cestování a hezké spodní prádlo, které ve své velikosti nemohla sehnat a proto šla pracovat k nám.
Pokud máte nějaký nápad, kam bychom mohly přijet, kde uspořádat akci nebo jinou spolupráci, bude ráda, když se ozvete na annamarie@caresse.cz

 Martina

Martina

Martina je naše bývalá brafitterka a nynější asistentka marketingu. Laskavý přístup k lidem má v sobě celý život, vystudovala zdravotnickou školu - obor všeobecná sestra a dva ročníky Vyšší sociálně právní, obor sociální práce Baví jí péče o vzhled, má i kadeřnický kurz a kurz make-upu a občas stříhá své známé nebo líčí pro různé projekty. Ve volném čase ráda hraje tenis, tráví čas s rodinou nebo přáteli, čte a maluje. Hodně se zajímá o osobní rozvoj a psychologii.

Modelky

 Veronika

Veronika

Naše dvorní modelka na štíhlé tvary, ale také šikovná vizážistka, která líčí prakticky při všech našich foceních. Aktivní duše, která se kromě práce stíhá věnovat výjimečným koníčkům, například historickému šermu, nebo navštěvovat koncerty oblíbených kapel.

 Kristýna

Kristýna

Naše dvorní modelka na kypré tvary. Finalistka Miss Prima Křivky 2015, finalistka soutěže Tvář Scarlett. Je milá, veselá, pohodová i pohotová – když je potřeba, chopí se mikrofonu a zastane moderátorku i tiskovou mluvčí. Chodí přehlídky, fotí a sem tam si i zahraje v divadle nebo v reklamě. V „civilu“ pracuje jako úřednice ve státní správě.

 Anna

Anna

Modelka a překladatelka. Učí v jazykovce a navíc učí lektory, jak učit. V Caresse ji využíváme jako modelku a fotomodelku, mohly jste vidět například na přehlídce na dámské jízdě v kině.