Náš tým

Chystáte se k nám a cítily byste se lépe, kdybyste předem věděly, kdo vás uvidí v podprsence? My určitě také, a proto se vám teď představíme.

Caresse BraExpert, Korunní 1250/46 - Praha

 Terezie

Terezie

Potkáte ji v pražské prodejně, vyřizuje také objednávky z e-shopu. Funguje jako telefonická spojka, píše e-maily, balí krabice, a když zrovna není co organizovat, prodává v obchodě. Je empatická, dokáže se do vás vcítit a správně vám poradit. Je maminkou čtyř dětí a má pochopení pro radosti a strasti těhotenství, kojení a výběru mateřského prádla.

 Veronika

Veronika

S Veronikou se potkáte především při komunikaci přes email, zajišťuje věci technického rázu a stará se nám o zázemí. Většinu času tráví v kanceláři, kde vyřizuje objednávky a komunikuje se zákaznicemi. I tak ji ale můžete potkat na prodejně, kde vás s úsměvem obslouží. Miluje přírodu a zvířata, ráda relaxuje a vaří – s radostí uvaří i na akcích a levou zadní nasytí třeba stovku hladových krků.

 Martina

Martina

Martinu zastihnete především na prodejně, kde Vám pomůže s výběrem prádla. S brafittingem má bohaté zkušenosti a není spokojená, dokud nebudete odcházet s opravdu dokonale padnoucí podprsenkou a úsměvem na tváři.

 Zuzi

Zuzi

Má ráda lidí a její přirozeností je nacítit se na jejich potřeby. Protože má odborné zkušenosti s odíváním, dokáže pro vás vybrat ideální model spodního prádla. Mimo Caresse se ještě profesně věnuje tanci, divadlu, kreativní tvorbě a poradenství v osobním rozvoji. Zuzi vám přeje krásný den s úsměvem.

BraExpert, Vodičkova 34 - Praha

 Petra

Petra

Nejzasloužilejší ze všech brafitterek, se kterými se v Caresse BraExpert potkáte. Ačkoliv je Petra v Caresse samotné teprve od dubna 2018, v BraExpertu se o spokojenost prsou stará už deset let!

 Mári

Mári

Byla nejdříve naší zákaznicí a protože si naše služby a prádlo oblíbila, stala se jednou z nás. Ráda se o Vás postará v Praze v prodejně BraExpert. V pasáži EGAP Vás přivede k úsměvu nejen svým citlivým přístupem, ale hlavně tím, jak skvělé a krásné prádlo pro Vás vybere. Také se postupně snaží doplňovat popisky na náš e-shop, aby Vám usnadila výběr prádla z pohodlí domova. Ve volném čase maluje, obdivuje vlky, baví jí mytologie a ráda rozmazluje zvířata svých přátel.

Caresse BraExpert, Pekařská 13 - Brno

 Petra

Petra

Stará se o zákaznice v Brně. Pomůže vám vybrat správnou velikost a dokáže i poradit, co vám bude nejlépe slušet. Je energická, ale trpělivá a svědomitě pro vás najde nejvhodnější materiál i střih. Ve volném čase jezdí na historické akce a LARPy, ale také ráda šije a ovládá spoustu moderních i historických ručních prací. Právě zájem o oděvy a materiály ji koneckonců do Caresse přivedl.

 Kateřina

Kateřina

Katka pochází z úplně opačného konce republiky, ale v Brně zakotvila. Původně u nás brigádničila, teď už je ale neodmyslitelnou a plnohodnotnou součástí našeho týmu. Má spoustu zájmů, kromě práce v Caresse se věnuje literatuře a snaží se najít si čas i na své koníčky – fotografování, hudbu, čtení a ruční práce.

 Maruška

Maruška

Marušku potkáte na brněnské pobočce na Pekařské. S podprsenkou v ruce a úsměvem na tváři vás zahrne svou péčí. Šije, vaří, miluje vědu a propadla lásce k pokojovým kytkám. 

Provoz a marketing

 Klára Hrušková

Klára Hrušková

Zakladatelka Caresse, která většinou organizuje, zařizuje, vymýšlí, a také komunikuje s médii. Když se o nás někde píše, pravděpodobně u toho bude Klářino jméno. Když uspořádáme nějakou akci, například přehlídku, je za tím obvykle Klářin nápad. Kromě toho prodává v pražském obchodě, tu a tam ji potkáte i v Brně. Ve volném čase ráda šije, hraje LARPy nebo jezdí na kole. Momentálně je doma na mateřské, ale nebojte, o svou firmu se pořád stará. Pokud potřebujete přímo Kláru, pište na klara@caresse.cz

 Anička

Anička

Bez naší tlumočnice a překladatelky Aničky bychom se neobešly. Zprostředkovává komunikaci s polskými značkami - náš milovaný Comexim bychom bez ní vůbec neměly. Většinou překládá poněkud vážnější texty, takže psaní o krajkách a mašličkách je pro ni vítaným potěšením. Protože je štíhlá, používáme ji také jako testerku obvodů č. 60.

 Martina

Martina

Martina je naše bývalá brafitterka a nynější asistentka marketingu. Laskavý přístup k lidem má v sobě celý život, vystudovala zdravotnickou školu - obor všeobecná sestra a dva ročníky Vyšší sociálně právní, obor sociální práce Baví jí péče o vzhled, má i kadeřnický kurz a kurz make-upu a občas stříhá své známé nebo líčí pro různé projekty. Ve volném čase ráda hraje tenis, tráví čas s rodinou nebo přáteli, čte a maluje. Hodně se zajímá o osobní rozvoj a psychologii.

Modelky

 Veronika

Veronika

Naše dvorní modelka na štíhlé tvary, ale také šikovná vizážistka, která líčí prakticky při všech našich foceních. Aktivní duše, která se kromě práce stíhá věnovat výjimečným koníčkům, například historickému šermu, nebo navštěvovat koncerty oblíbených kapel.

 Kristýna

Kristýna

Naše dvorní modelka na kypré tvary. Finalistka Miss Prima Křivky 2015, finalistka soutěže Tvář Scarlett. Je milá, veselá, pohodová i pohotová – když je potřeba, chopí se mikrofonu a zastane moderátorku i tiskovou mluvčí. Chodí přehlídky, fotí a sem tam si i zahraje v divadle nebo v reklamě. V „civilu“ pracuje jako úřednice ve státní správě.

 Anna

Anna

Modelka a překladatelka. Učí v jazykovce a navíc učí lektory, jak učit. V Caresse ji využíváme jako modelku a fotomodelku, mohly jste vidět například na přehlídce na dámské jízdě v kině.