O nás

Caresse je veskrze moderní obchod s dámským prádlem, který má všech pět P. Doslova.

Péče

O své zákaznice pečujeme, protože víme, že tím pečujeme o svou dobrou pověst a budoucnost. Poradíme vám s výběrem, dáme vám vyzkoušet různé střihy a velikosti, nebudeme vám vnucovat nic, co je podle nás „správné“. Když se v žádném modelu nebudete cítit dobře a budete si to chtít ještě rozmyslet (po letech nošení volných obvodů je to nezvyk), nevadí. 

Brafitting, tedy odborné doporučení vhodné velikosti, je služba, kterou poskytujeme zdarma a bez ohledu na to, jestli si potom něco koupíte nebo ne. Spokojená zákaznice, která se ráda vrací, je pro nás důležitější než za každou cenu prodané zboží.

Přívětivost

Zakládáme si na příjemném, milém, uctivém jednání. Jsme trochu střelené – v ženském kolektivu a ryze ženském oboru se to prostě trochu projeví –, ale k zákaznicím se chováme lidsky a s respektem. Nemáme rády žoviální osahávání a bodré halekání, ale ani jeho pravý opak, tedy ospalý přístup prodavaček z některých obchodů, kde třídí zákaznice na skupiny A, B a C (podle košíčků) a mechanicky jim podávají to, co jim právě padne do ruky.

Ptáme se, než za vámi vstoupíme do kabinky nebo se vás dotkneme. Když nebudete chtít, prostě vám vysvětlíme, jak to zvládnete sama (třeba správně srovnat poprsí do košíčků). A nikdy, nikdy u nás neuslyšíte, že na vás nic nemáme, protože jste moc velká, malá nebo dokonce těhotná :-)

Poctivý přístup

Neumíme svoji práci šidit, ačkoli nás to někdy stojí pěkné nervy. Snažíme se mít širokou nabídku, vybírat kvalitní značky, poskytovat dobré služby a poradenství, za které se nemusíme stydět. Máme pro vás Caresse Club, vymýšlíme akce, spolupracujeme se zajímavými partnery a pořádáme přehlídky. Etika je pro nás velmi důležitá.

Podprsenky

Krajkové, hladké, tělové, barevné, veselé, sexy, sportovní, kojicí, áčka, déčka i káčka, s ramínky i bez. Prodáváme také kalhotky nebo celé soupravy a v letní sezóně samozřejmě i plavky, ale podprsenky, to je to hlavní P, které v Caresse najdete. Máme kousky, které jinde nenajdete. Přijďte se přesvědčit!

Personální, tedy osobní zkušenosti,

byly impulzem k založení Caresse. Když se podíváte na naše fotky, uvidíte, že nejsme zrovna konfekční – ať už celkově kyprými tvary, nebo rozdílem v obvodech prsou a hrudníku, který se do běžné podprsenkové škály nevejde. Problémy se sháněním prádla známe opravdu osobně a zblízka.

Když jsme se začaly o prádlo zajímat, hodně rychle jsme zjistily, že máme ve svém okolí další desítky žen, které se trápí ve špatné podprsence. Začaly jsme shánět a zkoušet, poznávaly jsme nové značky, střihy a velikosti. Založení obchodu z toho nakonec vyplynulo zcela logicky.