Caresse Club

Stalo se to krátce po založení Caresse. Do obchodu přišla zákaznice, která už od nás dvě podprsenky měla, a chtěla si vybrat třetí. „Dobrý den, ráda bych si vyzkoušela tenhle model, budete ho mít na mě?“ „Určitě, máte naměřenou správnou velikost?“ zeptala se prodavačka, která byla tehdy „ve službě“. Než zákaznice stihla otevřít ústa, prošla kolem Klára, která právě přidávala na ramínka nové zboží, a jen tak mimochodem prohodila: „70E, Comexim 70G“.
Nebojte se, nevíme na vás všechno – Klára je výjimečná chodící encyklopedie s dokonalou pamětí na podprsenky, kterou běžní smrtelníci nemají. Pokud se vám ovšem líbí představa, že bychom vám dokázaly individuálně poradit a zároveň vás potěšit osobním přístupem, přihlaste se do našeho Caresse Clubu.

Co získáte:

♥ uložíme si Vaši velikost, takže se na nás budete moct obrátit s žádostí o radu při nákupu přes internet (ať už půjde o pomoc s konkrétním výběrem, nebo o tip na vhodný model)

♥ budeme si archivovat Vaše paragony, takže v případě reklamace nebudete muset nic hledat, všechno budeme mít hned po ruce

♥ popřejeme Vám k svátku a dáme vám malý dáreček :)

♥ každý měsíc Vám připomeneme kontrolu prsou

♥ přednostně budete vědět o akcích a slevách.

♥ občas vám pošleme e-mail o novinkách nebo akcích, ale nebudeme vás zahlcovat reklamními
nabídkami – samy je nemáme rády. (A ze zasílání e-mailů se můžete kdykoli odhlásit.)

Co budeme potřebovat:

♥ jméno a příjmení

♥ datum narození (stačí den a měsíc, rok si klidně vymyslete! )

♥ e-mailová adresa

♥ velikost – pokud už ji od nás máte stanovenou

Do Caresse Clubu se můžete přihlásit buď osobně v prodejně, nebo pomocí následujícího formuláře, krerý vidíte na stránce vpravo. Pokud ho nevidíte, znamená to, že jste už přihlášená (viz. panáček úplně nahoře vpravo).

Přidejte se do našeho klubu dam s vášní pro krásné spodní prádlo!
Členství vás k ničemu nezavazuje a není podmíněno žádnými nákupy.

Přihlašovací údaje