Doplňky

Nesedne vám prádlo tak dobře, jako když jste ho kupovala, nebo vykukuje tam, kde by nemělo? Nezoufejte, třeba nemusíte kupovat hned nové! Umíme totiž s podprsenkami čarovat a prádlo upravit tak, abyste si ho mohla ještě užít!

Prodlužovátko obvodu vám poslouží, pokud vám košíčky podprsenky stále dobře sedí, ale obvod je již příliš těsný. Prodlužovátku se hodí zejména v době těhotenství, kdy víte, že se rozšířený hrudník časem vrátí ke svým původním mírám. Najdete ho ve třech barvách, s jednou až třemi řadami prádlových háčků.
Zkracovátko obvodu naopak zkrátí obvod, který se může vlivem času trochu roztáhnout. Podprsenku tak nemusíte hned přešívat, míra zkrácení se dá pohodlně nastavit podle vaší potřeby.
Snižovátko obvodu je geniální řešení, jak si vzít podprsenku pod šaty či top s odhalenými zády. Snižovátko se jednoduše napojí na obvod podprsenky a vytvoří nízký kříž.
Klipsna na ramínka vás zachrání, pokud máte top s velmi vykrojenými průramky. Ramínka podprsenky sepne k sobě do kříže a ta tak nebudou vykukovat
Lepítko na tělo užijete, pokud máte velmi hluboký dekolt, který by se mohl odhalovat. Jemně přilepí podprsenku nebo lem šatů na pokožku bez poničení látky.

Nalepovací podprsenky

Neviditelná podprsenka vám lehce pozvedne prsa, pokud si chcete vyjít v modelu, pod který neobléknete ani podprsenku bez ramínek. 
Lepící páska na ňadra lehce pozvedne prsa nebo je přitlačí k sobě, jen jen na vás, jak budete s její pomocí poprsí modelovat.
 

Další prádlové doplňky

Prací sáčky ochrání podprsenky před poškozením, ale také pračku před kosticemi, které umí udělat pořádnou neplechu. Můžete v nich také prát velmi jemné kalhotky či punčošky.
Ozdobné pásky se prostě nosí! Můžete je zakoupit samostatně a ozvláštnit si svou podprsenku.
Silikonové podložky pod ramínka ocení všechny princezny na hrášku, které úzká ramínka příliš tlačí.
Krytky bradavek poslouží, pokud si chcete vyrazit bez prádla v průsvitném oblečení.


Menstruační a poporodní kalhotky

Menstruační kalhotky na den či noc zcela nahrazují používání dámských hygienických potřeb. Vnitřní vrstva z merino vlny zcela pojme vlhkost i případný zápach, kalhotky zajišťují absolutní pohodlí až na 12 hodin. Vyberte si z nabídky barev i střihů.
Poporodní kalhotky disponují prodlouženou absorbční vrstvou, která zachytí drobnou inkontinenci. Jsou velmi příjemné na těle a vhodné i na spaní.

Punčochové kalhoty TETRA

Punčochové kalhoty 70 DEN TETRA z mikrovlákna jsou hebké, silné a neprůhledné. Obsahují příměs elastanu, neblednou a nežmolkují se. Nabízíme širokou škálu barev a to variantu s klasickým sedem a variantu s větším klínem (vhodné pro velikost 50 a výš).