Dárkové poukazy

Víme, že obchod se zbožím, které je nutno vybrat na míru, nemůže existovat bez dárkových poukazů a proto pro vás máme přesně takové, jaké potřebujete. Součástí "uplatnění poukazů" je samozřejmě i kompletní servis s pomocí a výběrem prádla tak, aby jeho nová nositelka byla nadšená!

PLATNOST POUKAZŮ JE 6 MĚSÍCŮ.

Pokud náhodou nestíháte poukaz uplatnit, zavolejte nám a domluvíme se. Zároveň prodlužujeme poukazy zakoupení minulý rok vzhledem k dlouhému uzavření prodejen během lockdownu. Stačí se jen na prodejně přihlásit.

Přímo v prodejnách zakoupíte hotové poukazy v hodnotě 500, 1000, 1500, 2000 a 3000 korun, ale rády vám připravíme individuální poukázku, která obdarované padne stejně dokonale, jako naše krásné prádlo.

Poukazy v různých hodnotách objednáte na odkazu.

Za současné situace nabízíme také službu Online brafitting; pro nalezení perfektní padnoucí podprsenky se s námi můžete spojit i online! Jak taková služba funguje, se můžete podívat zde: Online brafitting

Níže naleznete poukazy, které si můžete vytisknout doma. Na vytisknutý poukaz vepíšete kód z e-mailu, věnování a jméno obdarované a perfektní dárek je hotový!

POUKAZY NA 500 Kč

 

POUKAZY NA 1000 Kč 

 

POUKAZY NA 1500 Kč 

 

POUKAZY NA 2000 Kč

 

POUKAZY NA 2500 Kč 

 

POUKAZY NA 3000 Kč

 

POUKAZY NA 5000 Kč