Proměny našich zákaznic

Naše úžasné zákaznice a jejich proměny

Vybrat dokonale padnoucí prádlo je občas velká věda. Záleží na vašich rozměrech, tvaru ňader, měkkosti tkáně, množství svalstva a tuku, umístění prsou, šíři hrudníku, symetrii či asymetrii... Často pak zákaznice zjišťují, že mají mnohem větší prsa a útlejší hrudník, než si myslí. S takovou proměnou pak neodcházíte "jen" s novým prádlem, ale i novou figurou a kusem sebevědomí. Chcete zažít svou proměnu? Navštivte nás a rády vás provedeme světem báječného a padnoucího prádla.

Tato zákaznice k nám přišla s velikostí 80C. Košíček je již od pohledu malý a ňadra z něj utíkají. Obvod je příliš velký a neunese tedy tíhu prsou, která jsou níže, než by mohla být. Střed podprsenky nepřiléhá k hrudní kosti. Jako správná velikost se ukázala EU 70H/UK 32 FF, zde konkrétně korálová Alexandra od Panache.

Ukázka, co udělá s ňadry špatná velikost košíčku. U malého košíčku ňadra utíkají a jsou "přeříznutá. Kostice zasahují do prsní tkáně, což může být při delším nošení opravdu bolestivé. Oproti tomu velký košíček na těle plandá a ňadra smutně visí.

Ukázka, co udělá příliš velký obvod vs. správný obvod. Velký, tedy volný obvod, se nepopere s tíhou ňader a klouže po zádech vzhůru

Velmi štíhlá dáma přišla s velikostí 75C, tedy s příliš velkým obvodem a malými košíčky. Domů si odnesla velikost 65F.

Změna velikosti samozřejmě ňader čeká i všechny těhotné dámy. Zde jsme vybraly kojicí podprsenku ve velikosti 80HH, která nahradila původní nepadnoucí 90D.

Další proměny: