Podprsenky

Dokonale padnoucí podprsenky jsou jednoduše naše gró. Skutečně oblékneme každou ženu každého věku, tvaru či figury, protože se snažíme mít neustále k dispozici co nejširší škálu velikostí, a to velikost košíčků A - P (myšleno v britské velikostní řadě) a velikost obvodů 55 - 110 (myšleno v evropské velikostní řadě). Abyste od nás měli kompletní servis se vším všudy, najdete u nás nejen nekonečně mnoho modelů podprsenek, ale také návody, jak prádlu rozumět a jak se v něm orientovat a co vše vám můžeme v rámci našich podprsenkových služeb nabídnout.

Jaké nabízíme podprsenky

Hladké podprsenky - praktické podprsenky pro každodenní nošení i propracovanější kousky výjimečné příležitosti. Hladké prádlo je stavebním kamenem šatníku každé ženy, protože se neprokresluje pod oblečením, avšak opticky zdůrazňuje a zlepšuje siluetu a je příjemné na pokožce. Mezi nejoblíbenější hladké podprsenky patří modely vyrobené z materiálu Spacer, například jeden z našich bestsellerů Cari od Panache nebo lehce zdobená Caresse od Simone Pérèle.

Krajkové podprsenky - od podprsenek krajkou "jen" potažených po éterické průhledné kousky. Krajkové prádlo vypadá velmi luxusně a jen pocit, že máte takovou nádheru oblečenou na těle, je prostě nepopsatelný. Naše nejdelikátnější kousky pocházejí, jak jinak, od francouzské značky Simone Pérèle. Pokud by vaše peněženka příliš zaplakala nad francouzským prádlem, sáhněte po levnější značce Panache a to třeba oblíbeném modelu Clara, který najdete ve spoustě odstínů. 

Podprsenky bez ramínek - "straplessky" jsou nezbytnost pod večerní šaty či odhalené topy. Nejprodávanějšími modely jsou už několik let Koko od značky Cleo a Deco od značky Freya. A samozřejmě nesmí v našem sortimentu chybět ikonická straplesska od značky Wonderbra. Správně zvolená podprsenka podpoří i velmi velká ňadra, takže se nebojte, že by právě pro vás nebyla podprsenka bez ramínek vhodná.

Sportovní podprsenky - podpora ňader během sportu je nesmírně důležitá a proto jsme sportovním podprsenkám věnovaly samostatnou stránku.

Svatební podprsenky - éra výhradně bílého prádla na svatbu je naštěstí za  námi. Podprsenkou pro váš velký den může být jakékoliv prádlo na barevné škále od pudrové po zlatou, a pokud netoužíte po "tradiční" svatbě, třeba jí bude i prádlo jasně barevné nebo černé. Jak si správně vybrat, aby podprsenka dokonale seděla k vašim šatům, si můžete přečíst na této samostatné stránce.

Kojicí podprsenky - důmyslně upravené kojicí podprsenky usnadní kojení každé mamince, podpoří prsa během spánku a uleví namáhaným ňadrům. Protože i v Caresse je spousta matek, připravily jsme pro vás průvodce mateřským prádlem.

Návody

Potřebujete rychlou radu ohledně spodního prádla? Připravily jsme pro vás soubor tipů, na které stojí za to kouknout!

Dozvíte se například:

Jak se změřit a vybrat velikost, abyste měla vždy dokonale padnoucí prádlo

Jak si obléknout podprsenku, aby prádlo nezlobilo a bylo vám v něm příjemně

Jak vypadá padnoucí podprsenka, abyste sama poznala, že nějaký kousek už nesedí, jak by měl

Jak pečovat o podprsenku, aby vás těšila co nejdéle

Jaké existují střihy a typy podprsenek, abyste věděla, co že to vlastně nosíte a jaké jsou ještě možnosti

Jak vybrat první podprsenku, pokud s prádlém nemáte vůbec žádné zkušenosti nebo je ve vašem okolí dospívající slečna

Jak si vybrat podprsenku s epitézou, protože ani to vás nemůže zastavit od nošení krásného prádla!

Jaké prádlo nosí skutečné ženy, protože občas se potřebujeme podívat, jak je to u těch ostatních :)


Co vše se ještě týká podprsenek?

Kromě "obyčejného" prodeje prádla zažijete v Caresse BraExpert dokonalou péči a profesionální prádlové poradenství.

Brafitting - Při návštěvě pobočky Vás čeká profesionální přístup našich brafitterek. Společně vyberte a najdete podprsenku, která Vám perfektně padne a bude odpovídat Vaší tělesné konstrukci i tvaru poprsí. Službu Brafitting poskytujeme nezávazně a zdarma

Brafitting online - Nabízíme řešení i pro ženy, které se nemohou z různých důvodů dostat na pobočku osobně. Napište nám nebo zavolejte a domluvíme si termín Brafittingu online. Nejedná se o klasický e-shop, ale o živou komunikaci s brafitterkou přes webkameru. 

Proměny našich zákaznic - Nemůžete se stále rozhodnout, zda nás navštívit? Podívejte se, jak umíme čarovat s našimi zákaznicemi a proměnit jejich vzhled jedinou podprsenkou.

Caresse Club - V Caresse BraExpert dbáme na péči o naše zákaznice, a proto nabízíme členství v Caresse Clubu. Podívejte se, jaké mají jeho členové výhody.

Prádlový večírek - Pro firmy, party kamarádek nebo třeba rozlučky se svobodou nabízíme uspořádání Prádlového večírku na naší vlajkové prodejně v Praze či v Brně na prodejně Pekařská.

Potulný cirkus - Nemůžete za námi přijet? Caresse BraExpert přijede k vám! Do vaší firmy, na vaší akci nebo do vašeho města.

Speciální péče - Máme zkušenosti s poskytováním poradenství ohledně výběru prádla i v rozličných životních situacích. Společně dokážeme najít dokonalé prádlo např. po plastické operaci nebo mastektomii a umíme pomoci i se speciálními požadavky nejen žen.

Dárkové poukazy - Co by to bylo za e-shop bez dárkových poukazů. :) A poukaz na prádlo je krásný i funkční dárek zároveň. Vyberte si z široké nabídky designů.