Recenze a zkušenosti

Recenze, zkušenosti a zprávy od našich zákaznic. Moc si vašich slov vážíme a za zprávy děkujeme :-)

Chcete se také podělit o svou zkušenost? Napište nám na obchod@caresse.cz nebo na náš Facebook. Další recenze najdete zde.

Martina E.

Caresse je ten úplně nejlepší obchod se spodním prádlem. Paní prodavačka je neuvěřitelně milá, hodná a ochotná paní, která se snaží abyste odcházeli opravdu maximálně spokojeni, je schopná se vám věnovat i dvě hodiny. I teď, když si nemůžete prádlo v klidu vyzkoušet se snaží Vám poradit alespoň přes telefon, email nebo webkameru. Návštěvu Caresse 100% doporučuji všem ženám, které chtějí hezkou a správně padnoucí podprsenku.

M.

Jdu veřejně vyjádřit své nadšení z pátečního nákupu v Caresse. Stoprocentně naplněný me-time. Obsluhovalo mě (možná některá z vás, who knows) hnědovlasé vysmáté mikádo s ofinou, které nosilo kvanta a kvanta half-cupů do té doby, dokud jsme nedošly k dohodě, že tohle je ONO (ono= tělová Panache Cleo Koko, a taky fialková Fantasie Marianna) . Čeho si nejvíc cením, že se mi nikdo nesnažil vnutit něco, co nechci, nebo co mi stoprocentně nesedí (ne, tohle je hrozný, tak další). :-) A přesto, že se nás tam shodou náhod sešlo víc, nebylo cítit žádné "tak šup šup, není čas". Takhle já si představuju naprosto dokonalou obsluhu.

Eliška K.

Nakupuji zde pravidelně již několik let a jsem maximálně spokojená s produkty i se službami které obchod nabízí. Paní BraExpertka se mi vždy plně věnovala a dobře mi poradila. Podprsenky zde jsou sice dražší, ale za to vydrží ve stejné kvalitě i několik let, narozdíl od levných z běžné konfekce, které se vytahají za pár měsíců. Mají zde velmi široký výběr tvarů, druhů a především velikostí. Mohu jen doporučit a těším se na příští nákup.

Stana R.

Dobrý den, dnes jsem navštívila obchůdek s podprsenkami se svou dcerou. Jelikož jsme s dcerou silnější postavy měly jsem při jaké koliv návštěvě v jakém koliv obchodě s podprsenkami stres. Abych pravdu řekla o kolo obchůdků chodíme každý den pokaždé jsme hledaly odvahu vstoupit do vnitř.Jelikoz se blíží vánoce do obchůdku jsme dnes vstoupily.Pristup dvou paní prodavaček byl neskutečný, profesionální péče byla opravdu úžasná během chvilky měla dcera v kabince 6 podprsenek a vysvětlování o správném tipů bylo fakt neskutečné nasmaly jsme se při hlášce budou vám vykukovat skotačivé bochánky jsem myslela že umřu smíchy. Každému bych ten to obchod doporučila a smekám opravdu z profesionálního hlediska děkuji za příjemné odpoledne. Už jinam nakoupit nepůjdu. Dekuji

Lenka V.

Do Caresse jsem šla poprvé a s poměrně velkým očekáváním. Že prý podpsenku mají na každého, a že i po “zásahu” těhotenstvím a kojením se dá čarovat  A výsledek? Má již tak značná očekávání byla ještě překonána, vstřícnost paní (až se zdráhám říct “prodavačky”) byla neuvěřitelná a já po hodinovém zkoušení toho i tamtoho odešla zcela nadšená a se 3 skvěle padnoucími podprsenkami. A proč jsou na fotce jen dvě? Protože ta třetí byla tak úžasná, že jsem ji odmítla sundat a rovnou v ní odjela domů.

Dariana

Ahoj, chtěla bych strašně moc poděkovat obchodu Caresse za to, s jakou vstřícností a profesionalitou se mě ujaly. Jsem trans žena a díky působení hormonální terapie už jsem si nějakou dobu musela kupovat podprsenky, ale vždycky jsem v obchoďáku jen vzala nějakou ze stojanu, o vybírání správné velikosti a zkoušení fakt nemohla být řeč. Na to jsem trpěla příliš velkým studem a syndromem vetřelce. Ale díky Caresse jsem konečně prožila svůj sen - vzaly mě na soukromý bra-fitting a trpělivě se mnou vyzkoušely snad dvacet různých kousků, než jsme zjistily, co mi skvěle sedí a co i nejvíc sluší. Odešla jsem se dvěma nádhernými podprsenkami, ve kterých se cítím naprosto úžasně. Celé to byl povznášející zážitek, který mi ohromně pomohl nejen po praktické stránce, ale hlavně mi dodal pocit, že pro trans lidi opravdu existují skvělí spojenci. Takže ještě jednou: Děkuju, Dariana.

Markéta K.

Dnes jsem navštívila pobočku v Praze v Korunní a v Lucerně a výsledek jsou dvě podprsenky a 1 plavky. Mockrát ještě jednou děkuju všem paním prodavačkám za ochotu a trpělivost. Dětem pustily pohádku a já v klidu mohla zkoušet. Doufám,že se jednou dočkáme i pobočky u nás v Ústí nad Labem Hezký zbytek dne,Kolínská.

Petra N.

Když pro "podprdu" ...tak jedině sem !!! Milé dámy, které obsluhují, jsou mistryně ve svém oboru.Vždy dobře poradí i šikovně "nastrčí kousek, kterého bych si jinak nevšimla...ale na těle vypadá božsky ♡.Akorát ta peněženka...ta pláče :))))...protože i přes báječné slevy...nikdy...skutečně nikdy neodejdu jen s jednou podprsenkou či kalhotkami ;).Díky teamu Caresse...jste prostě skvělé dámy !!!

Alice

U vás v Caresse nakupuji už několik let a vždy jsem velmi spokojená, a to zejména díky individuálnímu přístupu a že jen zkouším to, co mi někdo strčí pod nos a nemusím se smutně probírat regály a hledat vzadu své velikosti :). Odcházím pokaždé s několika podprsenkami, která pak ráda nosím a je mi líto je vyhodit, když přijde jejich čas. Překvapení z poslední doby je, že i podprsenky bez pevného košíčku perfektně sedí a nechápu, proč jsem se jim bránila. A snad si od vás někdy v budoucnu odnesu i podprsenku mé velikosti na válení na gauči, to jediné chybí k dokonalosti :)

Erika H.

Od doby, co mi zde před lety Klárka ukázala, jak si správně uložit prsa, už jinam nechodím. Prádlo tu mají kvalitní, obsluha je milá, doslova vás obskakuje, vychází vstříc s kde čím... Vřele doporučuji kudy chodím - a tím dělám i spoustu žen kolem sebe šťastnými. Kdo došel, nelitoval, doporučuje též :)

Jana S.

Miluji tenhle obchod, jejich zboží, přístup, personál, Facebookové stránky, prostě úplně všechno. Nikdy neodejdu s prázdnou a to i přesto, že s mou specifickou velikosti je to opravdu oříšek, personál ani po hodině nevzdává nasazení a vždycky něco vymyslí ♥♥♥

Klára Š.

Velmi milý a profesionalnk personál, osobní přístup. Prodavačky opravdu rozumí svému řemeslu. Velký výběr prádla včetně super sportovních podprsenek. Ceny adekvátní kvalitě. Doporučuji!

Miluška T.

Velmi ochotná a šikovná paní prodavačka, konečně se mi podařilo sehnat to, co se mi v jiných, asi pěti, specializovaných prodejnách nepodařilo.

Anežka R.

Vzhledem k tomu, že nosím košíčky G až HH, Caresse opravdu ocením. Moje kamarádky s podobnou velikostí si často stěžují na bolesti zad; to se mi ale díky tomuhle obchodu stát nemůže. Líbí se mi, že v obchodě se mi opravdu věnují a výběr správné podprsenky berou zcela vážně. O podprsence celý den nevím a velká prsa mi v ničem nebrání a skvěle vypadají.:)

Zdenek V.

S produkty se setkávám pouze zprostředkovaně, leč musím naznat, že to jednak skvěle vypadá, perfektně sedí, dle slov ženy drží a přitom nezatěžuje záda a ramena... A pánové, co si budeme vykládat, radost pohledět 

Eva J.

Vážně to funguje! Moje dcera, která žije v zahraničí, si Ježíškovi napsala o podprsenku od Caresse. Chystala se sice na Vánoce do Prahy, ale osobně do prodejny už by to před uzavřením nestihla. Takže absolvovala ještě z domova videohovor (prý to bylo hrozně příjemný a v pohodě) a když přijela, už tu na ní čekalo několik krásných kousků k vyzkoušení. A přestože nám oběma při prvním pohledu přišlo, že "jsou všechny obrovský", kupodivu až na jednu výjimku všechny seděly dokonale (a to prosím i přes to, že doma neměla krejčovský metr a měřila se kabelem od nabíječky, fakt nechápu, jak to ty holky na prodejně dělají, že to tak odhadnou ). Takže podobně jak to tady popisují ostatní - spousta času a klidu na výběr, možnost nechat to uležet do rána a nakonec krásná podprda pod stromečkem.

Irena M.

Po několika letech kojení jsem si nebyla jistá aktuální velikostí a ráda jsem využila možnosti brafitingu on-line - pro mne osobně to mělo velké plus v tom, že to mám na jakoukoli pobočku opravdu daleko, takhle jsme všechno vyřešily v klidu a pohodě, aniž bych musela z domu (a zařizovat hlídání  ) paní byla moc milá a opravdu profesionální a byla s ní legrace, přes web jsme vybraly nejen několik podprsenek na vyzkoušení, ale i dvoje punčocháče (i zde konzultace s velikostí a přesný popis barvy, aby nezkreslovalo umělé osvětlení a monitor) - následně mi přišel krásný balíček a všechno jsem mohla v klidu vyzkoušet - opravdu v klidu, s časem si to rozmyslet a vyzkoušet druhý den znovu. Nakonec jsem se spojila podruhé s Caresse a druhým on-line hovorem jsme nákup dovedly do zdárného konce (včetně "ne, tahle Vám nesedí, to máte velké" - a já si prve myslela, že jo). Vybrala jsem nakonec dvě super podprsenky (+ ty skvělé punčocháče) a zbytek poslala zpět. Osobně mám skoro dojem, že nakupovat takhle on-line s delším časem na vyzkoušení a rozmyšlení je skoro lepší než v obchodě  A hodně si cením toho, že mne do ničeho nikdo netlačil a nenutil mi nic, co bych nechtěla. Takže za mne celkově rozhodně super.

Regina K.

Na podzim jsem prodělala preventivní mastektomii a v jedné době i augmentaci. Má velikost prsou se mírně změnila, zejména tvar je trochu jiný.

Obrátila jsem se na Caresse, kde mi vyšli vstříc, provedly jsme s paní brafitterkou online pohovor a do několika dnů mi došla spousta podprsenek, ze kterých jsem si vybrala. Přesně mi sedla velikost i doporučená značka. Po vybrání jsem si domluvila ještě potvrzovaci brafitting, abychom zkontrolovaly, zda pradlo opravdu sedí jak má. Sedělo a jsem nyní spokojenou majitelkou dvou nových podprsenek. Jsem zcela přesvědčena, že nezůstane jen u nich.

Tento způsob nákupu prádla je sice poněkud neortodoxní, nicméně zcela funkční a jsem velmi nadšená, že to tak skvěle vyšlo.

Magda D.

Vyzkoušela jsem na jaře a bylo to super. Přes webkameru jsme vše probrali, potřebovala jsem novou sportovní podprsenku a domů mi přišly tři různé velikosti, které jsem ozkoušela, opět přes webkameru zkonzultovala, zda správně sedí, a zbývající velikosti vrátila. 

Paní Tereza byla moc milá, se vším s úsměvem poradila a pomohla. Můžu online brafitting jen doporučit. 

Dagmar W.

Přiznám se, že jsem byla maličko skeptická, jak se jako kupuje prádlo online, ale přišla bída na kozáky (z nevhodné sportovní podprsenky, kterou jsem od března nosila i na doma, mě začala bolet záda i prsa), tak jsem do toho šla a holky, funguje to báječně. Vybíraly jsme podle předchozích (dávnějších) zkušeností a sama bych si prádlo na e-shopu určitě správně nevybrala! Párkrát jsem to zkoušela jinde (však velikost přece vím, ne?) a nedopadlo to nikdy dobře. Tak proč se s tím trápit sama? V Caresse to prostě mají “ve voku“, jsou super a ušetřily mi spoustu času a trápení 

Barbora M.

Když jsem překonala divný pocit, že s někým mluvím přes kamerku v podprsence tak to bylo skoro jednodušší než jít do obchodu. Dvě ze tří co jsme vybraly seděly skvěle!

Ája K.

Jsem moc ráda, že tohle děláte. Když jsem sháněla jednoduchou tělovou podprsenku s nízkými kosticemi, opravdu se mi nechtělo trávit hodiny na e-shopech a zkoumat tunu možností nebo přepočítávat velikosti. Konzultace a výběr on-line mi ušetřily spoustu času.

Kateřina S.

Online brafitting funguje skvěle. Zkoušela jsem na jaře po porodu, když jsem potřebovala novou podprsenku a vůbec netušila, jaké budu mít číslo. A super. Holky byly profesionální, milé a krásně mi pomohly. 

ZuZu Š.

Porodila jsem v tomto podivném období a potřebovala jsem kojící podprsenku. Nevěděla jsem ani správnou velikost. V Caresse jsem osobně nikdy nebyla, tak jsem měla trochu obavy. Ale využila jsem poradenství a prodej na dálku a jsem moc spokojená. Byla to opravdu chvilička. Milá paní mi po telefonu poradila, jak a kde se změřit a poslala na vyzkoušení několik podprsenek. Vybrala jsem si a ostatní vrátila. Opravdu skvělý přístup a profi jednání. Bylo to velice příjemné a podprsenka super 

Markéta H.

Nejlíp padnoucí podprsenky a strašně milý a ochotný personál

Lucie Š.

Pokud se bojite orouskovaneho zkouseni pradla, nebojte se!  Ano, je to sice trosku zvlastni, ale pani prodavajici se mnou mela velikou trpelivost a vyborne mi poradila a ja si tak dnes z Caresse odnesla dva krasne nove kousky. Mam radost a mohu jen doporucit. 

Veronika B.

Včera jsem obchůdek navštívila poprvé a byla jsem nadšena . Můj život dostal nový rozměr a to doslova . Takže při otázce: co mi přinesla pandemie, odpovídám: Caresse, kterou jsem našla díky tomu, ze po zjištění komu patří Astratex, jsem urychleně hledala nové možnosti.

Shrnutí: neuvěřitelně vstřícný osobní přístup, cenné rady a výběr i pro plnější poprsí. A navíc slevy, takže jsem si odnesla pět kousků. Takže za mě: jednička s  

Lucie S.

Někdy už to nutně potřebuji, někdy jen tak pro radost, ale pokaždé když zaskočím do pobočky na Korunní, tak si odnesu úžasné věci (málokdy zvládnu zůstat u 1). Můj nejoblíbenější krámek v Praze vůbec 

Petra H.

Vždy dobře poradí, podprsenky jsou jak krásné, tak se velmi pohodlně nosí a to po dlouhá léta . A bez Bandaletek (ochrana stehen) si už nedokážu představit fungování v létě. Stoprocentně doporučuji  

Valerie Š.

Naprosto skvělý obchod a nejvíc ochotná paní na prodejně v Brně, která mi pomohla vybrat přes messenger správnou velikost a naprosto se trefila. 

Tereza M.

V bra-fittingu spičkově vyškolené majitelky a prodavačky, vždy milé, usměvavé a nevnucující. Umí dobře poradit, mají dobré značky prádla – některé jako jediný distributor v ČR, jiné jako nejlevnější kamenný obchod v ČR. Neprodají prádlo, o kterém si nejsou jisté, že nesedí. Rozsáhlá možnost objednání prádla z katalogů s možností vyzkoušení před koupí.

ROZHODNĚ DOPORUČUJI! :)