Recenze a zkušenosti

Recenze, zkušenosti a zprávy od našich zákaznic.
Moc si vašich slov vážíme a za zprávy děkujeme :-)


Zdenek V.
S produkty se setkávám pouze zprostředkovaně, leč musím naznat, že to jednak skvěle vypadá, perfektně sedí, dle slov ženy drží a přitom nezatěžuje záda a ramena... A pánové, co si budeme vykládat, radost pohledět 

Eva J.
Vážně to funguje! Moje dcera, která žije v zahraničí, si Ježíškovi napsala o podprsenku od Caresse. Chystala se sice na Vánoce do Prahy, ale osobně do prodejny už by to před uzavřením nestihla. Takže absolvovala ještě z domova videohovor (prý to bylo hrozně příjemný a v pohodě) a když přijela, už tu na ní čekalo několik krásných kousků k vyzkoušení. A přestože nám oběma při prvním pohledu přišlo, že "jsou všechny obrovský", kupodivu až na jednu výjimku všechny seděly dokonale (a to prosím i přes to, že doma neměla krejčovský metr a měřila se kabelem od nabíječky, fakt nechápu, jak to ty holky na prodejně dělají, že to tak odhadnou ). Takže podobně jak to tady popisují ostatní - spousta času a klidu na výběr, možnost nechat to uležet do rána a nakonec krásná podprda pod stromečkem.

Irena M.
Po několika letech kojení jsem si nebyla jistá aktuální velikostí a ráda jsem využila možnosti brafitingu on-line - pro mne osobně to mělo velké plus v tom, že to mám na jakoukoli pobočku opravdu daleko, takhle jsme všechno vyřešily v klidu a pohodě, aniž bych musela z domu (a zařizovat hlídání  ) paní byla moc milá a opravdu profesionální a byla s ní legrace, přes web jsme vybraly nejen několik podprsenek na vyzkoušení, ale i dvoje punčocháče (i zde konzultace s velikostí a přesný popis barvy, aby nezkreslovalo umělé osvětlení a monitor) - následně mi přišel krásný balíček a všechno jsem mohla v klidu vyzkoušet - opravdu v klidu, s časem si to rozmyslet a vyzkoušet druhý den znovu. Nakonec jsem se spojila podruhé s Caresse a druhým on-line hovorem jsme nákup dovedly do zdárného konce (včetně "ne, tahle Vám nesedí, to máte velké" - a já si prve myslela, že jo). Vybrala jsem nakonec dvě super podprsenky (+ ty skvělé punčocháče) a zbytek poslala zpět. Osobně mám skoro dojem, že nakupovat takhle on-line s delším časem na vyzkoušení a rozmyšlení je skoro lepší než v obchodě  A hodně si cením toho, že mne do ničeho nikdo netlačil a nenutil mi nic, co bych nechtěla. Takže za mne celkově rozhodně 

Regina K.
Na podzim jsem prodělala preventivní mastektomii a v jedné době i augmentaci. Má velikost prsou se mírně změnila, zejména tvar je trochu jiný.
Obrátila jsem se na Caresse, kde mi vyšli vstříc, provedly jsme s paní brafitterkou online pohovor a do několika dnů mi došla spousta podprsenek, ze kterých jsem si vybrala. Přesně mi sedla velikost i doporučená značka. Po vybrání jsem si domluvila ještě potvrzovaci brafitting, abychom zkontrolovaly, zda pradlo opravdu sedí jak má. Sedělo a jsem nyní spokojenou majitelkou dvou nových podprsenek. Jsem zcela přesvědčena, že nezůstane jen u nich.
Tento způsob nákupu prádla je sice poněkud neortodoxní, nicméně zcela funkční a jsem velmi nadšená, že to tak skvěle vyšlo.

Magda D.
Vyzkoušela jsem na jaře a bylo to super. Přes webkameru jsme vše probrali, potřebovala jsem novou sportovní podprsenku a domů mi přišly tři různé velikosti, které jsem ozkoušela, opět přes webkameru zkonzultovala, zda správně sedí, a zbývající velikosti vrátila. 
Paní Tereza byla moc milá, se vším s úsměvem poradila a pomohla. Můžu online brafitting jen doporučit. 

Dagmar W.
Přiznám se, že jsem byla maličko skeptická, jak se jako kupuje prádlo online, ale přišla bída na kozáky (z nevhodné sportovní podprsenky, kterou jsem od března nosila i na doma, mě začala bolet záda i prsa), tak jsem do toho šla a holky, funguje to báječně. Vybíraly jsme podle předchozích (dávnějších) zkušeností a sama bych si prádlo na e-shopu určitě správně nevybrala! Párkrát jsem to zkoušela jinde (však velikost přece vím, ne?) a nedopadlo to nikdy dobře. Tak proč se s tím trápit sama? V Caresse to prostě mají “ve voku“, jsou super a ušetřily mi spoustu času a trápení 

Barbora M.
Když jsem překonala divný pocit, že s někým mluvím přes kamerku v podprsence tak to bylo skoro jednodušší než jít do obchodu. Dvě ze tří co jsme vybraly seděly skvěle!

Ája K.
Jsem moc ráda, že tohle děláte. Když jsem sháněla jednoduchou tělovou podprsenku s nízkými kosticemi, opravdu se mi nechtělo trávit hodiny na e-shopech a zkoumat tunu možností nebo přepočítávat velikosti. Konzultace a výběr on-line mi ušetřily spoustu času.

Kateřina S.
Online brafitting funguje skvěle. Zkoušela jsem na jaře po porodu, když jsem potřebovala novou podprsenku a vůbec netušila, jaké budu mít číslo. A super. Holky byly profesionální, milé a krásně mi pomohly. 

ZuZu Š.
Porodila jsem v tomto podivném období a potřebovala jsem kojící podprsenku. Nevěděla jsem ani správnou velikost. V Caresse jsem osobně nikdy nebyla, tak jsem měla trochu obavy. Ale využila jsem poradenství a prodej na dálku a jsem moc spokojená. Byla to opravdu chvilička. Milá paní mi po telefonu poradila, jak a kde se změřit a poslala na vyzkoušení několik podprsenek. Vybrala jsem si a ostatní vrátila.
Opravdu skvělý přístup a profi jednání.
Bylo to velice příjemné a podprsenka super 
Recenze, zkušenosti a zprávy od našich zákaznic.
Moc si vašich slov vážíme a za zprávy děkujeme :-)

Markéta H.
Nejlíp padnoucí podprsenky a strašně milý a ochotný personál
 
Lucie Š.
Pokud se bojite orouskovaneho zkouseni pradla, nebojte se!  Ano, je to sice trosku zvlastni, ale pani prodavajici se mnou mela velikou trpelivost a vyborne mi poradila a ja si tak dnes z Caresse odnesla dva krasne nove kousky. Mam radost a mohu jen doporucit. 
 
Veronika B.
Včera jsem obchůdek navštívila poprvé a byla jsem nadšena . Můj život dostal nový rozměr a to doslova . Takže při otázce: co mi přinesla pandemie, odpovídám: Caresse, kterou jsem našla díky tomu, ze po zjištění komu patří Astratex, jsem urychleně hledala nové možnosti.
Shrnutí: neuvěřitelně vstřícný osobní přístup, cenné rady a výběr i pro plnější poprsí. A navíc slevy, takže jsem si odnesla pět kousků. Takže za mě: jednička s 
 
Lucie S.
Někdy už to nutně potřebuji, někdy jen tak pro radost, ale pokaždé když zaskočím do pobočky na Korunní, tak si odnesu úžasné věci (málokdy zvládnu zůstat u 1). Můj nejoblíbenější krámek v Praze vůbec 
 
Petra H.
Vždy dobře poradí, podprsenky jsou jak krásné, tak se velmi pohodlně nosí a to po dlouhá léta . A bez Bandaletek (ochrana stehen) si už nedokážu představit fungování v létě. Stoprocentně doporučuji 
 
Valerie Š.
Naprosto skvělý obchod a nejvíc ochotná paní na prodejně v Brně, která mi pomohla vybrat přes messenger správnou velikost a naprosto se trefila. 
 
Lenka V.
Do Caresse jsem šla poprvé a s poměrně velkým očekáváním. Že prý podpsenku mají na každého, a že i po “zásahu” těhotenstvím a kojením se dá čarovat  A výsledek? Má již tak značná očekávání byla ještě překonána, vstřícnost paní (až se zdráhám říct “prodavačky”) byla neuvěřitelná a já po hodinovém zkoušení toho i tamtoho odešla zcela nadšená a se 3 skvěle padnoucími podprsenkami. A proč jsou na fotce jen dvě? Protože ta třetí byla tak úžasná, že jsem ji odmítla sundat a rovnou v ní odjela domů
 
Markéta K.
Dnes jsem navštívila pobočku v Praze v Korunní a v Lucerně a výsledek jsou dvě podprsenky a 1 plavky. Mockrát ještě jednou děkuju všem paním prodavačkám za ochotu a trpělivost. Dětem pustily pohádku a já v klidu mohla zkoušet Doufám,že se jednou dočkáme i pobočky u nás v Ústí nad Labem Hezký zbytek dne,Kolínská.
 
Eliška K.
Nakupuji zde pravidelně již několik let a jsem maximálně spokojená s produkty i se službami které obchod nabízí. Paní BraExpertka se mi vždy plně věnovala a dobře mi poradila. Podprsenky zde jsou sice dražší, ale za to vydrží ve stejné kvalitě i několik let, narozdíl od levných z běžné konfekce, které se vytahají za pár měsíců. Mají zde velmi široký výběr tvarů, druhů a především velikostí. Mohu jen doporučit a těším se na příští nákup.