Recenze a zkušenosti

Recenze, zkušenosti a zprávy od našich zákaznic.
Moc si vašich slov vážíme a za zprávy děkujeme :-)

 

Markéta H.
Nejlíp padnoucí podprsenky a strašně milý a ochotný personál

 

Lucie Š.
Pokud se bojite orouskovaneho zkouseni pradla, nebojte se! ???? Ano, je to sice trosku zvlastni, ale pani prodavajici se mnou mela velikou trpelivost a vyborne mi poradila a ja si tak dnes z Caresse odnesla dva krasne nove kousky. Mam radost a mohu jen doporucit. ????

 

Veronika B.

Včera jsem obchůdek navštívila poprvé a byla jsem nadšena ????????. Můj život dostal nový rozměr a to doslova ????. Takže při otázce: co mi přinesla pandemie, odpovídám: Caresse, kterou jsem našla díky tomu, ze po zjištění komu patří Astratex, jsem urychleně hledala nové možnosti.

Shrnutí: neuvěřitelně vstřícný osobní přístup, cenné rady a výběr i pro plnější poprsí. A navíc slevy, takže jsem si odnesla pět kousků. Takže za mě: jednička s ⭐️

 

Lucie S.
Někdy už to nutně potřebuji, někdy jen tak pro radost, ale pokaždé když zaskočím do pobočky na Korunní, tak si odnesu úžasné věci (málokdy zvládnu zůstat u 1). Můj nejoblíbenější krámek v Praze vůbec ????

 

Petra H.
Vždy dobře poradí, podprsenky jsou jak krásné, tak se velmi pohodlně nosí a to po dlouhá léta ????. A bez Bandaletek (ochrana stehen) si už nedokážu představit fungování v létě. Stoprocentně doporučuji ????

 

Valerie Š.
Naprosto skvělý obchod a nejvíc ochotná paní na prodejně v Brně, která mi pomohla vybrat přes messenger správnou velikost a naprosto se trefila. ????

 

Lenka V.
Do Caresse jsem šla poprvé a s poměrně velkým očekáváním. Že prý podpsenku mají na každého, a že i po “zásahu” těhotenstvím a kojením se dá čarovat ???? A výsledek? Má již tak značná očekávání byla ještě překonána, vstřícnost paní (až se zdráhám říct “prodavačky”) byla neuvěřitelná a já po hodinovém zkoušení toho i tamtoho odešla zcela nadšená a se 3 skvěle padnoucími podprsenkami. A proč jsou na fotce jen dvě? Protože ta třetí byla tak úžasná, že jsem ji odmítla sundat a rovnou v ní odjela domů????

 

Markéta K.
Dnes jsem navštívila pobočku v Praze v Korunní a v Lucerně a výsledek jsou dvě podprsenky a 1 plavky. Mockrát ještě jednou děkuju všem paním prodavačkám za ochotu a trpělivost. Dětem pustily pohádku a já v klidu mohla zkoušet???????? Doufám,že se jednou dočkáme i pobočky u nás v Ústí nad Labem???? Hezký zbytek dne,Kolínská.

 

Eliška K.
Nakupuji zde pravidelně již několik let a jsem maximálně spokojená s produkty i se službami které obchod nabízí. Paní BraExpertka se mi vždy plně věnovala a dobře mi poradila. Podprsenky zde jsou sice dražší, ale za to vydrží ve stejné kvalitě i několik let, narozdíl od levných z běžné konfekce, které se vytahají za pár měsíců. Mají zde velmi široký výběr tvarů, druhů a především velikostí. Mohu jen doporučit a těším se na příští nákup.