Kalhotky

Kalhotky s froté

Kalhotky Janira jsou nejprodávanější značkou, kterou u nás najdete. V případě kalhotek totiž nejdříve hledíme na zdraví a praktičnost, i když někdy samozřejmě také oblékáme krásné krajkové kalhotky. Janira nabízí široký sortiment pohodlných kalhotek, které jsou v rozkroku podšity froté vsadkou. Froté je ideálním materiálem pro intimní partie, protože minimalizuje riziko zánětu či zapaření. Díky své měkkosti je na pokožce neskutečně příjemné, nijak nedře a nedráždí. Janiry máme ve skoro 70 variantách, od tang po kalhotky s vysokým pasem, hladké, kombinované i krajkové. Určitě vás nezruinují, jejich cena se pohybuje od 300 do 600 Kč.

Kalhotky do setu

Alespoň jeden set podprsenky a kalhotek ze stejné kolekce má ve své skříni snad každá žena. Už jen pocit, že máte oblečené takto ladící prádlo je prostě... nepopsatelný. :) K většině podprsenek bereme také spodní kalhotky, ne vždy je však k dispozici vaše velikost nebo se vůbec nevyrábí. Co s tím?

- Všímejte si tagu "Kalhotky do setu". To znamená, že v Souvisejícím zboží najdete minimálně jeden typ kalhotek, který k podprsence přímo patří. U daných kalhotek rozklikněte velikosti a zjistěte, zda máme i tu vaši.
- Pokud nemáme vaši velikost, můžeme ji doobjednat. Vždy je možné doobjednat veškeré velikosti, ve kterých se daný kousek vyrábí, pokud je označen tagem "Stálice". U tagu "Limitovaná kolekce" je třeba být trochu rychlejší, většinou je našitý určitý počet podprsenek a kalhotek, který se postupně vyprodává, podobně je tomu u starších kolekcí. Pište nám o doobjednání na obchod@caresse.cz.
- Nebojte se kombinovat různé barvy od stejného modelu. Například nevyztužená podprsenka Clara přichází každý rok v nových barevných variantách, provedení a materiál je však stále stejné. Klidně si můžete k modré podprsence Clara pořídit růžové kalhotky Clara a naopak.
- Můžete vyzkoušet i kalhotky z jiné kolekce, avšak od stejného výrobce. Ti dost často šijí ze stejných látek a tedy stejných barev různé kolekce. Zkombinujete tak třeba různé provedení podprsenky a kalhotek, odstín však bude perfektně ladit.
- Když narazíte na podprsenku, ke které se kalhotky vůbec nevyrábí, hledejte podobný či stejný odstín hladkých kalhotek. Hladkost materiálu zaručí, že se nebude bít s materiálem podprsenky. Zde se nám osvědčily třeba univerzální kalhotky Smoothease.

Menstruační a poporodní kalhotky

Menstruační kalhotky na den či noc zcela nahrazují používání dámských hygienických potřeb. Vnitřní vrstva z merino vlny zcela pojme vlhkost i případný zápach, kalhotky zajišťují absolutní pohodlí až na 12 hodin. Vyberte si z nabídky barev i střihů.
Poporodní kalhotky disponují prodlouženou absorbční vrstvou, která zachytí drobnou inkontinenci. Jsou velmi příjemné na těle a vhodné i na spaní.