Služby

Kromě "obyčejného" prodeje prádla zažijete v Caresse BraExpert dokonalou péči a profesionální prádlové poradenství.

Při návštěvě pobočky Vás čeká profesionální přístup některé z našich brafitterek. Společně vyberte a najdete podprsenku, která Vám perfektně padne a bude odpovídat Vaší tělesné konstrukci i tvaru poprsí. Službu Brafitting poskytujeme nezávazně a zdarma. Více o brafittingu zde.

Nabízíme řešení i pro ženy, které se nemohou z různých důvodů dostat na pobočku osobně. Napište nám nebo zavolejte a domluvíme si termín Brafittingu online. Nejedná se o klasický e-shop, ale o živou komunikaci s brafitterkou přes webkameru. Jak takový brafitting online probíhá se podívejte zde.

Pro firmy, party kamarádek nebo třeba rozlučky se svobodou nabízíme uspořádání Prádlového večírku. Tuto službu samozřejmě v momentální situaci pořádáme pouze pokud neodporuje aktuálně platným opatřením vlády. Více si přečtěte tady.

Máme zkušenosti s poskytováním poradenství ohledně výběru prádla i v rozličných životních situacích. O tom, že společně dokážeme najít dokonalé prádlo např. po plastické operaci nebo mastektomii, a že umíme pomoci i se speciálními požadavky se přesvědčte zde.

V Caresse BraExpert milujeme péči o naše zákaznice, a proto nabízíme členství v Caresse klubu. Jaké jsou výhody takového členství se dozvíte tady.

Krásný a zároveň funkční dárek existuje. Padnoucí podprsenka dovede doslova změnit život. Dokonalou podprsenku však naslepo nekoupíte, proto zde nabízíme originální dárkové poukazy.