Služby

Kromě "obyčejného" prodeje prádla zažijete v Caresse BraExpert dokonalou péči a profesionální prádlové poradenství.

Brafitting - Při návštěvě pobočky Vás čeká profesionální přístup našich brafitterek. Společně vyberte a najdete podprsenku, která Vám perfektně padne a bude odpovídat Vaší tělesné konstrukci i tvaru poprsí. Službu Brafitting poskytujeme nezávazně a zdarma

Brafitting online - Nabízíme řešení i pro ženy, které se nemohou z různých důvodů dostat na pobočku osobně. Napište nám nebo zavolejte a domluvíme si termín Brafittingu online. Nejedná se o klasický e-shop, ale o živou komunikaci s brafitterkou přes webkameru. 

Proměny našich zákaznic - Nemůžete se stále rozhodnout, zda nás navštívit? Podívejte se, jak umíme čarovat s našimi zákaznicemi a proměnit jejich vzhled jedinou podprsenkou.

Caresse Club - V Caresse BraExpert dbáme na péči o naše zákaznice, a proto nabízíme členství v Caresse Clubu. Podívejte se, jaké mají jeho členové výhody.

Prádlový večírek - Pro firmy, party kamarádek nebo třeba rozlučky se svobodou nabízíme uspořádání Prádlového večírku na naší vlajkové prodejně v Praze či v Brně na prodejně Pekařská.

Potulný cirkus - Nemůžete za námi přijet? Caresse BraExpert přijede k vám! Do vaší firmy, na vaší akci nebo do vašeho města.

Speciální péče - Máme zkušenosti s poskytováním poradenství ohledně výběru prádla i v rozličných životních situacích. Společně dokážeme najít dokonalé prádlo např. po plastické operaci nebo mastektomii a umíme pomoci i se speciálními požadavky nejen žen.

Dárkové poukazy - Co by to bylo za e-shop bez dárkových poukazů. :) A poukaz na prádlo je krásný i funkční dárek zároveň. Vyberte si z široké nabídky designů.