Jaké nosit spodní prádlo po zvětšení prsou?

| Kategorie: Aktuality | Autor:
Gratulujeme Vám k novým krásným ňadrům! Jsme tu pro Vás, abychom Vám poradily, jak je co nejlépe obléci tak, aby Vaše nové přednosti vynikly a bylo o ně správně pečováno.
Jaké nosit spodní prádlo po zvětšení prsou?

Víte, že jedním z tabu ohledně ňader jsou i plastické operace? Zvláště ňadra doplněná silikony ženy občas nepřiznávají, bojí se různých komentářů a narážek na Barbíny. My v Caresse považujeme každá ňadra za fantastická a věříme, že o svém těle si rozhoduje každý sám. Pokud je vaším přáním zvětšení pomocí implantátů, tak vám v tom budeme fandit a samozřejmě poradíme, jak je po operaci ozdobit prádlem. I prsa po augmentaci mají svá specifika.

Jak chránit svá ňadra po estetické úpravě?

Po odložení kompresní pooperační podprsenky Vám operatér doporučí, po jak dlouhou dobu ještě nosit podprsenku bez kostic. Je dobré pořídit si prádlo, které se přizpůsobí změně velikostí, protože ňadra se budou ještě několik měsíců usazovat a i lehce zmenšovat (zbavovat se pooperačních otoků). Zvolit si můžete absolutní hvězdu sportovních podprsenek Panache Sport Non-Wired, kterou využijete i po zahojení. Tato podprsenka netlačí, netáhne a poskytuje ňadrům perfektní oporu.

Pokud už se nemůžete dočkat krajkového prádla, jsou další variantou něžné braletky. Poskytují lehkou oporu a pocit volnosti.

A teď to nejlepší - kosticové podprsenky! S největší pravděpodobností se vám kromě velikosti změní i tvar, třeba vám budou sedět úplně jiné střihy, než jste byla před operací zvyklá. Střih podprsenky je potřeba zvolit tak, aby kostice netlačily na stále se hojící jizvy, a zároveň střed podprsenky přesně přiléhal k Vaší hrudní kosti. Obecně bude vhodné zejména prádlo s měkčí kosticí, nižším středem podprsenky a z pružného materiálu. Krásně sedí zejména střih plunge, vhodný do hlubokých dekoltů, které určitě budete chtít nosit. Dovolit si můžete i zcela nevyztužené podprsenky. Jen prosím noste podprsenky co nejčastěji! Zvětšení ňader také znamená větší váhu a riziko rychlejšího poklesu ňader. A pokud chcete poradit s výběrem prádla na “nová” prsa, přijďte nás navštívit na prodejnu nebo vám můžeme poradit i online.