Stálice
Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI BRIEF CAPPUCCINO
Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI BRIEF CAPPUCCINO Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI BRIEF CAPPUCCINO Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI BRIEF CAPPUCCINO Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI BRIEF CAPPUCCINO

Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI BRIEF CAPPUCCINO

679 Kč

Pevné a vyhlazující. To jsou kalhotky Chi Chi od Sculptresse. Bříško schovají a zároveň vyhladí, přesto vypadají přitažlivě.

Stálá kolekce, je možné doobjednat velikosti, které nejsou skladem. Nejste si jistá velikostí? Přijďte si je vyzkoušet na některou z našich prodejen.

Barva
Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI BRIEF SUMMER FLORAL Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI BRIEF PALM PRINT Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI HIGH WAIST BRIEF TULIP PRINT
Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI BRIEF CAPPUCCINO
Kalhotky SCULPTRESSE CHI CHI BRIEF LACE PRINT
Náš kód: SC7692CAO

Popis zboží

To, proč máme tyto kalhotky rády, je výsledný efekt. Díky vyššímu střihu bříško schovají a zároveň vyhladí. Navíc to nejsou nudné kalhotky. Radost Vám udělají drobné detaily.

Kalhotky ve střihu high waist s pevnou látkou na předním díle a pasem jsou to pravé, pokud chcete mít hladké bříško pod šaty. V přední části jsou kalhotky zdobeny proužky krajky a rozvernou mašličkou. Perfektně doladí Vaši podprsenku a zároveň Vám udělají dobrou službu. Kalhotky jsou v zadní části řešené průsvitnou krajkou a určitě překvapí Vaši drahou polovičku. V odstínu Cappuccinno jsou vhodné pod světlé oblečení.

Vzhledem k méně pružnému materiálu doporučujeme vyzkoušet větší velikost, než obvykle nosíte. Rádi Vám s tím osobně poradíme.

Stálá kolekce, kalhotky je možné doobjednat ve velikostech 12-26

Složení: 57% Polyamid, 27% Polyester, 9% Elastan, 7% Bavlna

Země původu: Velká Británie

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více