MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU
MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU

MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU

Menstruace bez nepohodlí, bez nehod a bez zápachu! Dokonalá kombinace přírodních a funkčních materiálů zajistí pohodlí až na 12 hodin. Ušito v Česku.

Vlastnosti
Menstruační
1 049 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
MENSTRUAČNÍ KALHOTKY NA SPANÍ BORDÓ SAYU
Náš kód: SAA1/88BOO

Popis zboží

Kalhotky jsou dostatečně volné pro pohodlný spánek, není proto třeba volit větší velikost. 

Kalhotky určené na spaní - nepropustná membrána v zadní části sahá až k hornímu kraji kalhotek, krev je tedy zachycena i při vodorovné poloze těla. Model nízkého střihu je vzadu dostatečně vysoký a je ušit z pružného úpletu vínové barvy. Nohavičky jemně vykrojené. Funkční vložka je na přední a zadní straně šitá do obloučku. Vnitřní část, která je v kontaktu s pokožkou, je z nejjemnější merino vlny pro pocit sucha a antibakteriální účinek. Savá vrstva tvořená zdvojeným bambusovým froté vysoké gramáže Vás bude chránit i při silném krvácení.

Pruženky kalhotek se po vyprání srazí, počítejte s tím, když zkoušíte nové, nevyprané kalhotky.

Složení:

Vnitřní vrstvy:
1) 100 % merino vlna - mulesing free
země výroby: Česká republika 
certifikát bluesign®
certifikát OEKO-TEX standard 100 II. třída

2) 85 % bambus, 15 % polyester
země výroby: Česká republika 
certifikát OEKO-TEX standard 100 I. třída

3) 100 % polyuretan
země výroby: Česká republika 

Vnější vrstvy:
1) 80 % polyamid, 20 % elastan
země výroby: Itálie
certifikát OEKO-TEX standard 100 II. třída

Péče:

Než začnete kalhotky používat, vyperte je, je to nutné pro aktivaci savosti kalhotek. Doporučujeme v pračce s teplotou 40 °C s odstřeďováním 1000 otáček. Nutné je použít pouze prací gel určený na vlnu. Pokud budete používat jiný prací prostředek, může dojít k poškození vláken. Pro ochranu merina perte kalhotky v ochranném sáčku na jemné prádlo. Nepoužívejte aviváž.

Po použití vypláchněte kalhotky ve studené vodě, případně si můžete pomoci pracím gelem určeným na vlnu. V žádném případě však nedoporučujeme jiné prací či kosmetické přípravky. Mohlo by dojít k poškození vláken. Kalhotky v krokové části jemně mněte (nedrbejte) a neždímejte, spíše vymačkávejte, takto vám merino zůstane dlouho hebké a nebude žmolkovat. Poté je vyperte v pračce na 40 °C a nechte je uschnout naruby, nesušte však kalhotky přímo na topení. Kalhotky můžete vyprat i později, jen je nechte po ručním vypláchnutí uschnout naruby. 

 

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více