MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT
MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT

MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT

Menstruace bez nepohodlí, bez nehod a bez zápachu! Dokonalá kombinace přírodních a funkčních materiálů zajistí pohodlí až na 12 hodin. Ušito v Česku.

Vlastnosti
Menstruační
849 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
MESTRUAČNÍ KALHOTKY SAYU KLASICKÉ RŮŽOVÉ LIGHT
Náš kód: SAB3/14RŮÉ

Popis zboží

Jemně růžové hladké kalhotky vyššího střihu jsou vhodné na slabé krvácení nebo jako pojistka. Kalhotky mají volné pruženky, díky tomu se nerýsují a jsou maximálně diskrétní.  Funkční vložka je na přední a zadní straně šitá do obloučku.

Vnitřní část, která je v kontaktu s pokožkou, je z nejjemnější merino vlny pro pocit sucha a antibakteriální účinek. Vlákno merino pojme vlhkost v míře až 30 % svého objemu, proto tato vrstva vlněného úpletu postačí pro slabé krvácení nebo špiňení. Nepropustná membrána na spodní straně funkční vložky Vás ochrání před protečením. 

Pruženky kalhotek se po vyprání srazí, počítejte s tím, když zkoušíte nové, nevyprané kalhotky.

Složení:

Vnitřní vrstvy:
1) 100 % merino vlna - mulesing free
země výroby: Česká republika 
certifikát bluesign®
certifikát OEKO-TEX standard 100 II. třída

2) 100 % polyuretan
země výroby: Česká republika 

Vnější vrstvy:
1) 80 % polyamid, 20 % elastan
země výroby: Itálie
certifikát OEKO-TEX standard 100 II. třída

Péče:

Než začnete kalhotky používat, vyperte je, je to nutné pro aktivaci savosti kalhotek. Doporučujeme v pračce s teplotou 40 °C s odstřeďováním 1000 otáček. Nutné je použít pouze prací gel určený na vlnu. Pokud budete používat jiný prací prostředek, může dojít k poškození vláken. Pro ochranu merina perte kalhotky v ochranném sáčku na jemné prádlo. Nepoužívejte aviváž.

Po použití vypláchněte kalhotky ve studené vodě, případně si můžete pomoci pracím gelem určeným na vlnu. V žádném případě však nedoporučujeme jiné prací či kosmetické přípravky. Mohlo by dojít k poškození vláken. Kalhotky v krokové části jemně mněte (nedrbejte) a neždímejte, spíše vymačkávejte, takto vám merino zůstane dlouho hebké a nebude žmolkovat. Poté je vyperte v pračce na 40 °C a nechte je uschnout naruby, nesušte však kalhotky přímo na topení. Kalhotky můžete vyprat i později, jen je nechte po ručním vypláchnutí uschnout naruby. 

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více