ZRUŠENO Caresse BraExpert jede do Ostravy 18.3.2020

| Kategorie: | Autor:

ZRUŠENO Caresse BraExpert jede do Ostravy 18.3.2020


Konečně se vydáváme znovu mimo Prahu, tentokrát do Ostravy. Těšte se na skvělé podprsenky v úžasném množství velikostí a hlavně - na odborný brafitting a výborné poradenství.

AČ NÁS TO VELMI MRZÍ, Z DŮVODU UZAVŘENÍ FITNESS CENTRA JSME BYLY NUCENY AKCI ZRUŠIT. VĚŘÍME, ŽE NÁM ZACHOVÁTE PŘÍZEŇ A AŽ SE VYJÍMEČNÝ STAV PŘEŽENE, TAK SE POTKÁME! 

Jedeme za Vámi! A moc se na to těšíme!

JAK TO BUDE PROBÍHAT?

Rezervujete si svůj termín a na domluvenou hodinu přijdete do Fitness Centra Contours. A tam se Vám budu věnovat já a moje kolegyně Veronika. Bude pro Vás rezervované 40ti minutové časové okno. V tomto čase s Vámi probereme, jak sedí Vaše podprsenka, co od prádla očekáváte a hlavně - jak by to vypadat mohlo. Samozřejmě si budete moci na místě zakoupit hned prádlo, které Vás zaujme. Povezeme s sebou základní i barevné kousky v mnoha stylech a více než 120 velikostech. Přivezeme prádlo na běžné nošení, sportovní, kojicí i tělové pro dress code s bílými halenkami. Nebojte se, dovezeme i sortiment na ochranu stehen, abyste v létě mohla pobíhat v sukních naboso.

Pokud máte facebook, sledujte tuto událost, abyste se kdykoliv dostala k nejnovějším informacím

Abychom Vám zajistily opravdu pořádnou péči, tak jsme připravily rezervační formuláře a velmi prosíme, abyste si své místo objednala.