kalhotky
do setu
Podprsenka FREYA MEDLEY UW BALCONY WHITE
Podprsenka FREYA MEDLEY UW BALCONY WHITE Podprsenka FREYA MEDLEY UW BALCONY WHITE Podprsenka FREYA MEDLEY UW BALCONY WHITE

Podprsenka FREYA MEDLEY UW BALCONY WHITE

1 349 Kč

Freya nabízí Medley v propracovanější verzi pro ženy s většími ňadry. Podprsenka šitá na košíčky od velikosti GG - K, která Vaše ňadra spolehlivě podrží a navíc vypadá romanticky.

Širší a pevná ramínka, vyšší obvodová křidélka, pevnější kostice s vyšším středem. Zkrátka vše, aby Vaše ňadra dostala pevnou oporu a zároveň jste se v ní cítila komfrotně a svůdně.

Pozor, limitovaná edice, dostupná pouze do vyprodání zásob u dodavatele.

Náš kód: AA5652WHE

Popis zboží

Jedinečná kolekce Medley, konkrétně v provedení zaměřeném na větší prsa, mnohým z nás udělá radost. Ženy s většími košíčky mají často pocit, že musí mít nehezkou podprsenku, nebo takovou, která je někde tlačí, je nepříjemná. To už dávno není pravda!

Vyzkoušejte si Medley a pochopíte, proč jsme ji objednaly. Je to kvalitní a pevná opora, která Vaše ňadra podrží. V romantickém potisku s květinami a svůdnou krajkou budete vypadat jako víla.

Určitě oceníte jednotlivé prvky, které jsou v tomto rozšíření přidány. Tři řady háčků poskytující lepší oporu. Dále vyšší obvodová křidélka, která schovají bochánky v oblasti podpaží. Vaše ramena pocítí rozdíl oproti jiným kouskům. Tady se Vám ramínka určitě zařezávat nebudou. 

Nevyztužená kosticová podprsenka s vyšším středem a otevřenějšími kosticemi pojme Vaše ňadra a posouvá je dopředu. Pevné švy a látka pomáhají vytvořit přirozený tvar prsou. Košíčky jsou rozděleny na dvě části. Horní je z dvojité bílé pevné krajky, která mírně přesahuje přes norní šev. Spodní část je hladká látka s květinovým potiskem. Podprsenka je velmi kvalitně provedená, švy jsou zapracované tak, aby příliš nevystupovaly pod hladkým oblečením.

  • Nevyztužená podprsenka
  • Kosticová
  • Přizpůsobená větší velikosti prsou
  • V horní části zdobená důmyslně dvojitou krajkou
  • S pevnějšími kosticemi
  • Vyšší střed a otevřenější kostice posouvají prsa dopředu
  • Rozšířená a zpevněná ramínka
  • Vyšší obvodová křidélka
  • Rozšíření obvodových háčků na tři řady

Limitovaná edice, dostupná pouze do vyprodání zásob u dodavatele.

Složení: 60% Polyester, 30% Polyamid, 10% Elastan

Země původu: Velká Británie

Vyrobeno: Šrí Lanka