Proč nešijeme vlastní prádlo?

| Kategorie: Aktuality | Autor:
Přiznáváme, samy jsme nad tím už mockrát přemýšlely, ale byť je ta myšlenka sebelákavější, nakonec jsme ji vždy zavrhly. Proč?
Proč nešijeme vlastní prádlo?

U nás najdete prádlo od spousty značek. Každá z nich se trochu liší a to jak cenou, tak velikostní škálou, tím jak a z čeho je prádlo ušité a jak sedí. Protože žádné dvě postavy nejsou stejné, nejde jen o naměřenou velikost, ale také o tvar ňader, množství měkké tkáně, šířku zad, zkrátka úplně všechno. Nelze šít pár typů prádla, aby sedlo každé ženě. Sice se nestává, že bychom na zákaznici neměly padnoucí podprsenku, ale občas to není jednoduché a sedne třeba až pátý zkoušený model nebo musíme tu pravou ještě objednat.

Pokud bychom chtěly šít vlastní prádlo pro úplně každou ženu, pro pokrytí všech tvarů a modelů bychom musely mít obří šicí dílnu s desítkami šiček. A také ty nejlepší odborníky na konstrukci střihů a vlastnosti materiálů. 

Zavedené značky mají za sebou desítky let výzkumu, vývoje, testování, certifikací a tisíce a tisíce zpětných vazeb. Dostat se na jejich úroveň by vyžadovalo mnohem větší informační základnu a spoustu času, protože vytvoření byť jednoho prototypu trvá mnoho měsíců či let.

Tyto výzvy bychom dokázaly překonat jen s nereálně obrovským množstvím peněz nebo by cena výsledného prádla, při malém množství, byla astronomická. A my vás chceme nabídnout prádlo ihned a to takové, které si může dovolit každý.

Každopádně spolupracujeme s velmi šikovnými švadlenami, které dokáží podprsenky z naší nabídky upravit na přání, přeměnit klasickou na kojicí nebo zkrátit obvod. Také stále prohledáváme trh a objevujeme nové značky, které by si mohly naše zákaznice zamilovat. Prostě vždy najdeme nějaké řešení, abyste odcházela s perfektním kouskem, který Vám bude vyhovovat po všech stránkách.