Smutná zpráva: 22.2. zavřeme Budoár a Budějovice. Dobrá zpráva: Velký outlet na všech pobočkách

| Kategorie: | Autor:
Občas se něco povede. A občas ne. Takže 22.února zavíráme naše obchody v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH a naší část BRNĚNSKÉHO BUDOÁRU. Moc jsem chtěla přinést dokonalý servis a skvělé podprsenky do všech koutů republiky, a holt to nevyšlo. Z neúspěchu si beru ponaučení a navíc ho beru trošku jako výzvu. Mám totiž skvělý nápad, se kterým Vás někdy v únoru seznámím. Těšte se společně se mnou, protože věřím, že z toho nápadu budete nadšené stejně jako já a náš tým! CO NÁS ČEKÁ TEĎ? OBROVSKÝ OUTLET!!
Smutná zpráva: 22.2. zavřeme Budoár a Budějovice. Dobrá zpráva: Velký outlet na všech pobočkách

Dobrý den, zdravím vás!

Občas se něco povede. A občas ne. Takže 22.února zavíráme naše obchody v ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH a naší část BRNĚNSKÉHO BUDOÁRU. Moc jsem chtěla přinést dokonalý servis a skvělé podprsenky do všech koutů republiky, a holt to nevyšlo. Z neúspěchu si beru ponaučení a navíc ho beru trošku jako výzvu. Mám totiž skvělý nápad, se kterým Vás někdy v únoru seznámím. Těšte se společně se mnou, protože věřím, že z toho nápadu budete nadšené stejně jako já a náš tým!

CO NÁS ČEKÁ TEĎ? OBROVSKÝ OUTLET!!

Na obou končících pobočkách na vás čekají slevy na vše a to až do 50%. Tento výprodej končí 22.2., ale přijďte co nejdřív, dokud jsou co největší zásoby.

V BUDĚJOVICÍCH máte vlastně poslední šanci užít si opravdu pořádný brafitting a poradenství, samozřejmě pak budeme fungovat online, takže pokud teď spolu zjistíme správnou velikost, můžema pak čile komunikovat na dálku. 

V Brně samozřejmě zůstává náš obchod na Pekařské, ale ty velké slevy teď jsou právě v Budoáru.

Abyste na ostatních pobočkách nepřišly zkrátka, tak slevy a výprodeje jsou teď na všech pobočkách. Přijďte si udělat radost!

Těšte se spolu s námi na velké odhalení dalších plánů.

Moc děkujeme za podporu teď i do budoucna! Těšíme se na Vás na pobočkách či online!

 Klára Hrušková