Spodní prádlo pro všechny!

| Kategorie: Aktuality | Autor:
Svět spodního prádla je zábavný, tajemný, fantastický a hlavně otevřený všem.
Spodní prádlo pro všechny!

Milá M,

vážíme si toho, že jste se nám svěřila.
Řekla jste, že v mužském těle nejste sama sebou. Že jste do Caresse doprovázela na nakupování manželku a přitom jste sama byla ženou. Bylo nám to neskutečně líto. Vůbec si nedovedeme představit, jak složité pro Vás muselo být, cítit, že Vaše tělo neodpovídá tomu, jaká jste uvnitř... Zkrátka jsme moc rády, že jsme Vám mohly být oporou.

Protože nejste první, kdo se takto svěřil, víme, že to z Vaší strany vyžadovalo obrnit se spoustou odvahy a trpělivosti. I když nám připadá naprosto samozřejmé, že si u nás prádlo bez jakýchkoliv předsudků může vyzkoušet kdokoliv, není to prostě občas tak jednoduché.

Jsme poctěny tím, že nám důvěřujete, a zároveň chceme ostatní ujistit, že u nás pečujeme o všechny se stejným pochopením a respektem. Stále se učíme, vždycky je co zlepšovat, ale naše dveře jsou otevřené každému, kdo potřebuje najít padnoucí prádlo, a kdo se chce cítit ve svém těle lépe.

S láskou Caresse BraExpertky


Skutečně u nás rády přivítáme všechny :) A aby pro vás byla první návštěva co nejvíce v pohodě, přečtěte si následující:
 

♥ Nebojte se říct, že vybíráte prádlo pro vás. Jak vy, tak my chceme, aby vám sedlo perfektně.

♥Pokud si myslíte, že s nebudete dobře cítit v přítomnosti dalších zákazníků a zákaznic, napište nám na obchod@caresse.cz a můžeme si s vámi domluvit zcela soukromý brafitting. Nebo vám můžeme připravit prádlový večírek pro vás a vaše přátele!

♥Děláte drag nebo travesti? Vezměte si sebou svůj “breastplate”, umělé poprsí, vycpávky, prostě cokoliv co používáte, aby vám prádlo skutečně dobře sedělo. Klidně vezměte i šaty nebo top, ve kterých prsa nosíte.

♥ Pokud chcete kalhotky a někdy se do nich přelepujete, poskytneme vám soukromý prostor na přelepení, aby vybraný kousek opět dobře sednul. Vezměte si ale něco “pod”, kalhotky nejde zkoušet přímo na holou kůži :).

♥ Jste transgender a procházíte hormonální změnou a mění se vám proporce těla? Určitě nám to řekněte, vybereme takové prádlo, které se dokáže průběžně přizpůsobit změně velikosti.

♥ Jste po estetické operaci? Dokážeme vám poradit, jaké prádlo nosit těsně po a jak následně vybírat prádlo, až se vám jizvy zahojí.


Přijďte si vybrat nějaký fantastický model, těšíme se na vás!