Proměnily jsme Jarmilu

| Kategorie: Aktuality | Autor:
Jak vypadá proměna zákaznice, která po letech oblékla podprsenku v té správné velikosti?
Proměnily jsme Jarmilu

Jarmilu Ďuríčkovou jsme vám už představily v rozhovoru. A protože se ukázalo, že nosí prádlo špatné velikosti, samozřejmě jsme ji při příležitosti návštěvy naší prodejny nafittovaly, naučily jí, jak se zapíná podprsenka za zády, a oblékly ji do dokonale padnoucího prádla.

Jarmila k nám přišla ve sportovní podprsence, protože běžné prádlo při své velikosti nemohla vůbec sehnat. Na první pohled vidíte, že ňadra nejsou nijak dobře podepřená, utíkají z malých košíčků po stranách ven a podprsenka je zrovna netvaruje. Jarmila si navíc tuto podprsenku oblékala již zapnutou přes hlavu, takže obvod je velmi volný

Začaly jsme tedy sportovní podprsenkou, takovou, ve které jde skutečně sportovat :) Zvolily jsme nevyztuženou podprsenku Sculptresse Sport od Panache. Právě značka Sculptresse zaměřuje na větší velikosti ňader a to až do velikosti 46G. Zabraňuje nepříjemnému poskakování a odírání prsou při pohybu.  Všimněte si, jak i "obyčejná" sportovní podprsenka dokázala prsa pěkně zvednout a dát jim hezčí a klenutější tvar. Z košíčků nic neutíká a obvod drží tam, kde má. Pokud by se Jarmila chtěla věnovat nějakému více dynamickému sportu, může si ramínka na zádech zkřížit pomocí už připraveného háčku a získat tak ještě lepší podporu.

Protože je potřeba mít i klasickou podprsenku v univerzální černé barvě, sáhly jsme po našem bestselleru pro velká ňadra, Matildě od Elomi. Matilda je velmi důmyslně střižená nevyztužená podprsenka, má pohodlná široká ramínka, která jdou na zádech také zkřížit, a díky vrstvení průhledného tylu a korálkové výšivce vypadá velmi luxusně. Zbožňujeme jí natolik, že ji máme už ve 12 barevných variantách a to až do velikosti košíčků K (v britském číslování).

Podprsenkou, kterou si nakonec Jarmila odnesla domů, je Priya, také od značky Elomi. Je střižená velmi podobně jako Matilda, zvýšené boční panely hezky vyhladí případné bochánky a navíc je zdobena překrásnou krajkou, která dává podprsence vintage vzhled. Černá varianta pro Jarmilu je ve velikosti 36JJ (v britském číslování) a najdete ji u nás i v sytě červené. Priya je ve střihu plunge, takže tvoří hluboký dekolt a hodí se tak i pod oblečení s výstřihem do V.

Ještě jsme chtěly vyzkoušet, zda by mohla mít Jarmila podprsenku bez ramínek, třeba pod večerní šaty. Zvolily jsme Luxe Strapless od Curvy Kate. A ano, i takto velká ňadra zvládne podepřít podprsenka bez ramínek, jen musíte mít tu správnou velikost. Tíhu ňader totiž nese hlavně obvod a ramínka jsou jen stabilizačím faktorem.

Některé dámy občas nechtějí plýtvat časem na výběr správně padnoucího prádla, protože "Je to přece pod oblečením a není to tolik vidět." Schválně jsme vyzkoušely vyfotit Jarmilu oblečenou v její původní podprsence a poté v její nové Priye, abychom ukázaly, jak se prádlo projevuje na celkovém vzhledu postavy. Sami vidíte, že tvar a podepření prsou se od sebe výrazně liší a to i v takto volném oblečení. Prsa prostě tvoří velkou část vaší siluety a mít nebo nemít padnoucí prádlo dělá opravdu viditelný rozdíl.

Děkujeme Jarmile a těšíme se na další návštěvu!