Stálice
Kalhotky FANTASIE SMOOTHEASE INVISIBLE STRETCH BRIEF BLACK
Kalhotky FANTASIE SMOOTHEASE INVISIBLE STRETCH BRIEF BLACK Kalhotky FANTASIE SMOOTHEASE INVISIBLE STRETCH BRIEF BLACK Kalhotky FANTASIE SMOOTHEASE INVISIBLE STRETCH BRIEF BLACK

Kalhotky FANTASIE SMOOTHEASE INVISIBLE STRETCH BRIEF BLACK

379 Kč

Kalhotky, u kterých si občas potřebujete překontrolovat, zda je vůbec máte. Ano! Protože jsou tak příjemné a přilnou k Vašemu tělu, že o nich prostě nevíte. A občas se musíte přesvědčit.

Bezesporu kousek, který dělá největší show. Když je doneseme do kabinky, nikdo nám nevěří, že "tohle" obleče. Přesvědčte se i Vy a taky si je zamilujete.

Stálá kolekce. Pokud je nemáme skladem, tak pište, objednáme Vám je s velkou radostí.

Barva
Kalhotky FANTASIE SMOOTHEASE INVISIBLE STRETCH BRIEF BLACK
Kalhotky FANTASIE SMOOTHEASE INVISIBLE STRETCH BRIEF IVORY Kalhotky FANTASIE SMOOTHEASE INVISIBLE STRETCH BRIEF NATURAL BEIGE Kalhotky FANTASIE SMOOTHEASE INVISIBLE STRETCH BRIEF NAVY Kalhotky FANTASIE SMOOTHEASE INVISIBLE STRETCH FULL BRIEF RED
Náš kód: FL2329BLK

Popis zboží

Že nemůžete mít univerzální velikost? Že je to hloupost? Přijďte do některé naší kabinky, nebo si tento zázrak objednejte. Budete chtít víc barev.

Kalhotky se přizpůsobí Vaší velikosti. Máme zkušenost s velikostmi XS - XXXL a všechny tyto "zadečky" se bez potíží vešly. A kalhotky se "nevytáhly". Prostě drží jak mají, pokud se o ně správně staráte.

Fantasie vyrobila speciální materiál, který z neskutečně příjemné látky. Navíc jsou na okrajích beze švů, zakončené speciálně laserovým začištěním. Můžete je nosit pod velmi jemné oblečení a nikde se nic nerýsuje.

Protože je celý koncept vytvořen tak, aby mohl doplňovat mnoho podprsenek, nečekejte žádné zdobení. Kalhotky jsou klasického nižšího střihu. Vytváří pěkný tvar zadečku. V černé barvě se stávají nadčasovým kouskem.

Složení: 85% Nylon/Polyamid, 15% Elastan

Země původu: Velká Británie