ČASOPIS HEROINE 04/2023

ČASOPIS HEROINE 04/2023

Magazín, který způsobuje nezávislost. Minimum bullshitu, nové perspektivy, inteligentní zábava... Od žen pro ženy.

129 Kč
Vypočítejte sisprávnou velikost
Barva
ČASOPIS HEROINE 03/2023 HERO0523 ČASOPIS HEROINE 05/2023 HER002024 ČASOPIS HEROINE 02/2024 ČASOPIS HEROINE 01/2023
ČASOPIS HEROINE 04/2023
Náš kód: HERO0423

Popis zboží

V nové Heroine najdete:

Návrat dětí do školních lavic se už blíží, změní technologie české školství? A budou se zase stát fronty před gymnázii? Kromě školního speciálu se v nové Heroine věnujeme také ženskému zdraví, které je i lidské zdraví. Zní to jako samozřejmost, přesto se ženské obtíže často zlehčují a zanedbávají. To vše a mnohem více v srpnové Heroine! Pro koho časopis děláme? Pro vás. Liberální, emancipované a svobodné ženy, které se nebojí vystoupit z davu a jít svou cestou. Časopis je vizuálně hodně odlišný od všeho, co je dnes na trhu k dostání. Chceme, aby byl krásný, ale zároveň funkční. Přesvědčte se samy.

Než zazvoní

Už je to zase tady, prázdniny končí, a tak je čas zjistit, co nového ve škole. Především se musí vypořádat s ostrým nástupem umělé inteligence. Budou s ní bojovat, nebo spolupracovat? A co víceletá gymnázia, čeká zase děti přijímačkový krysí závod, nebo už rodiče hledají jiné hodnoty? To a mnohem víc v našem školním speciálu!

Spát… Snad i snít?

Nespavost je mučivá a zhoršuje naši duševní pohodu i zdraví. Přísná večerní pravidla, přístroje i prášky – to všechno nám může pomoct. Anebo taky ne. Ale existuje vůbec něco jako ideální spánek? Ptáme se odborníka a nakoukneme i do spánkové laboratoře…

To vás přece nemůže tak bolet

Ženské zdraví je lidské zdraví! Zní to jako samozřejmost, přesto se ženské obtíže často zlehčují a zanedbávají, ať už jde o endometriózu, problémy s menstruací nebo obtíže spojené s porodem – třeba nadbytečné nástřihy hráze. Nemusíme to „vydržet“. Ale je potřeba o tom nahlas mluvit.

Ať to bublá!

Fermentace a kvašení, to je dobrodružství a vzrušení. Ne, neleze nám na mozek kombucha, jen se radujeme z nových chutí a konzistencí skvělých jídel. Pojďte si je užívat s námi. A jako přídavek si ještě prosvištíme nejčastější pověry a lži o výživě, kterými nás krmí reklama.

Heroine: Nová generace

Malí kritici nám řeknou, co čtou a proč. Oblíbený youtuber Meon vysvětlí, proč je dneska v kurzu japonská popkultura. A když přijde trápení, strach nebo průšvihy? Společně s Centrem LOCIKA si ukážeme, že ani na ty největší problémy nemusí být nikdo sám. Příloha Heroine je tentokrát od dětí pro nás i od nás pro děti.

Související zboží

Přidejte se do Caresse Clubu!

Zjistit více